Ścianka reklamowa / wystawowa - tekstylna

CAM25-S 250x230
BESTSELLER Ścianka reklamowa łukowa Camelus
1 079,10  (1 327,29  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu MAN80 80/180
Stand Reklamowy Mantis
658,80  (810,32  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu ELE25 250x225
Ścianka reklamowa prosta Elephanto
1 095,30  (1 347,22  z VAT)
Zobacz
ELE24-H 235x235
Wymienna tkanina do ścianki ELEPHANTO HEAVY
522,00  (642,06  z VAT)
Zobacz
MAN100 100/200
Wymienna tkanina do standu reklamowego MANTIS
181,80  (223,61  z VAT)
Zobacz

ŚCIANKI I STANDY REKLAMOWE

Ścianki reklamowe i ścianki promocyjne to nieodłączne elementy w branży eventowej. Ścianki do zdjęć i stojaki reklamowe to świetny sposób na odpowiednie wyeksponowanie marki w przestrzeni publicznej. Ścianka wystawowa sprawdzi się także na różnorodnych wydarzeniach, w tym konferencjach oraz akcjach promocyjnych.
 

Ścianka weselna do zdjęć

W sklepie internetowym Mint2print.pl znajdziesz również specjalne ścianki weselne dla pary młodej. Tego typu ścianka reklamowa do zdjęć pozwolą na stworzenie niepowtarzalnej sesji zdjęciowej z tego wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju dnia. Ścianki reklamowe i ścianki prezentacyjne nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Można je zatem wykorzystać w zamkniętym pomieszczeniu, a także na imprezie plenerowej. Gwarantujemy tym samym doskonałą zabawę podczas robienia zdjęć przy ściankach.
 

Ścianki tekstylne

Ścianki tekstylne z naszej oferty umożliwiają nadto szybką i wielokrotną zmianę aranżacji. Wystarczy mieć w zanadrzu dodatkowy wydruk, a aluminiowe elementy ramy znów stworzą odpowiedni stelaż. Większość naszych ścianek korzysta z nowoczesnych systemów mocowania. Między innymi z systemu pop-up, blokowanego za pomocą specjalnych klipsów. Sama grafika montowana jest natomiast najczęściej na wygodny rzep, który umożliwia jej szybką wymianę. Poszczególne ścianki reklamowe tekstylne mogą być łatwo transportowane – zarówno w wersji złożonej, jak i rozłożonej. Szybki montaż i wysoka jakość to kluczowe cechy, które charakteryzują nasze standy reklamowe.

Do każdego zestawu dodaliśmy wygodną torbę, która sprawi, że ścianka reklamowa będzie łatwa w transporcie. W sklepie internetowym Mint2print.pl znajdziesz różnorodne wersje ścianek wystawowych. Proponujemy mniejsze i większe modele, w tym najchętniej wybierane o długości 2, 3, 4, a nawet 5 metrów. Posiadają szerokości: 60, 90, 120 oraz 150 centymetrów. Niektóre modele umożliwiają też zamontowanie dwustronnej grafiki, ponieważ ścianka wystawiennicza powinna posiadać grafikę z dwóch stron.

Nasze ścianki reklamowe są również bardzo lekkie, dzięki zastosowaniu wygodnej, aluminiowej konstrukcji. Można je swobodnie przenosić i przemieszczać, dlatego idealnie sprawdzają się w warunkach targowych jako systemy wystawiennicze. Jednocześnie systemy mocowania zapewniają ściankom firmowym wytrzymałość. Zapraszamy do zakupu.
 

Profesjonalne ścianki reklamowe: kluczowy element współczesnego marketingu

Dlaczego Warto Inwestować w Ścianki Reklamowe?

Ścianki wystawiennicze od dawna stanowią nieodłączny element marketingu, dając firmom możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Oto kilka powodów, dla których warto je wykorzystywać:

Wzmacniają Wizerunek Marki

Profesjonalnie zaprojektowane ścianki wystawiennicze budują pozytywny wizerunek marki, ukazując ją jako nowoczesną i dbającą o szczegóły.

Zwiększają Widoczność

Podczas różnych eventów, takich jak targi, konferencje czy festiwale, ścianka eventowa przyciąga uwagę odwiedzających, co przekłada się na większe zainteresowanie ofertą firmy.

Są Wielofunkcyjne

Oprócz funkcji reklamowej, ścianka promocyjna może służyć także jako tło do zdjęć, przyciągając dodatkowo uwagę mediów.

Rodzaje Ścianek Reklamowych i Ich Zastosowanie

Różnorodność dostępnych ścianek reklamowych pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb i okoliczności.

Ścianki Pop-Up
  • Zalety: Ścianka reklamowa jest łatwa w montażu i mobilna.

  • Zastosowanie: Szybkie akcje promocyjne, eventy, targi.

Ścianki Wystawiennicze z Naciągiem na Konstrukcję
  • Zalety: Estetyka, odporność na zagniecenia.

  • Zastosowanie: Stałe punkty ekspozycyjne, duże eventy.

Ścianki Modułowe
  • Zalety: Możliwość adaptacji, różnorodność konfiguracji.

  • Zastosowanie: Targi, wystawy.

Jak Dbać o Ścianki Reklamowe?

Aby ścianka reklamowa służyła jak najdłużej, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

Przechowywanie - Zawsze składaj ściankę zgodnie z instrukcją, unikając uszkodzeń.

Czyszczenie - Używaj delikatnych środków czyszczących, aby nie uszkodzić grafiki.

Transport - Korzystaj z dedykowanych pokrowców, chroniących ściankę przed zniszczeniem.


Podsumowanie

Inwestując w profesjonalne ścianki promocyjne inwestujesz w skuteczny marketing i wizerunek swojej firmy. Standy reklamowe sprawiają, że Twoja marka staje się bardziej rozpoznawalna i przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Prosty sytem daje duże możliwości.