Ścianka reklamowa CAMELUS S

ŚCIANKA TEKSTYLNA CAMELUS S

to produkt cieszący się dużą popularnością ze względu na stabilną konstrukcję oraz charakterystyczny łukowy kształt, który zapewnia rozległą i efektowną ekspozycję materiałów reklamowych. Dzięki lekko zakrzywionym krawędziom grafika jest widoczna częściowo również z boku. Zastosowany system Smart Display umożliwia szybki i beznarzędziowy montaż.

CAMELUS S to wysoce atrakcyjny i uniwersalny nośnik reklamowy, który wykorzystasz jako tymczasową ekspozycję i promocję swojej marki m.in. podczas targów branżowych, konferencji prasowych oraz wszelkich przedsięwzięć promocyjnych. Nasze ścianki reklamowe idealnie sprawdzą się także jako stałe elementy aranżacji w siedzibie firmy, instytucji czy lokalu. Ten model ścianki reklamowej jest szczególnie polecany zwłaszcza jako profesjonalne tło fotograficzne, które idealnie spełni funkcję np. ścianki weselnej


SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ścianki to wytrzymały stelaż z aluminiowych rurek o średnicy 30 mm. Elementy zostały ponumerowane dla łatwiejszego i sprawniejszego montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Specjalnie profilowana konstrukcja utrzymuje odpowiednią pozycję i nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych elementów stabilizujących


WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK

Uzupełnieniem eleganckiej konstrukcji ścianki jest fotograficznej jakości wydruk, który otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest wyjątkowo trwały, ponieważ barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny. Istnieje możliwość naniesienia grafiki jedno- lub dwustronnie

DODATKOWA GRAFIKA (opcjonalnie)
Masz więcej pomysłów na nadruki na swojej ściance? Postaw na oszczędne rozwiązania i zamów dodatkowe wymienne grafiki bez ponoszenia kosztów kolejnych konstrukcji! 

 


MOCOWANIE GRAFIKI 

Montaż grafiki jest niezwykle prosty i odbywa się się poprzez naciągnięcie elastycznej tkaniny na gotową konstrukcję. Całość uzupełnia praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszywany od dołu - dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 

 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Wzmocniona torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie całej konstrukcji razem z grafiką. Dołączony pokrowiec z zamkiem błyskawicznym został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.

 


W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 

 

 

 

Wymiary ścianki:


Rewelacyjna ścianka. Błyskawicznie się składa i rozkłada, jakość druku na najwyższym poziomie
Napisz opinię

Jednostronny

CAM25-S 250x230

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 661,00 zł 617,00 zł 574,00 zł 552,00 zł
wartość netto 704,00 
(865,92  z VAT)

CAMS250-PSS-F-SET
+