Ścianka reklamowa CAMELUS S

CAM25-S 250x230

 

ŚCIANKA TEKSTYLNA CAMELUS S

to produkt cieszący się dużą popularnością ze względu na stabilną konstrukcję oraz charakterystyczny łukowy kształt, który zapewnia rozległą i efektowną ekspozycję materiałów reklamowych. Dzięki lekko zakrzywionym krawędziom grafika jest widoczna częściowo również z boku. Zastosowany system Smart Display umożliwia szybki i beznarzędziowy montaż.

CAMELUS S to wysoce atrakcyjny i uniwersalny nośnik reklamowy, który wykorzystasz jako tymczasową ekspozycję i promocję swojej marki m.in. podczas targów branżowych, konferencji prasowych oraz wszelkich przedsięwzięć promocyjnych. Nasze ścianki reklamowe idealnie sprawdzą się także jako stałe elementy aranżacji w siedzibie firmy, instytucji czy lokalu. Ten model ścianki reklamowej jest szczególnie polecany zwłaszcza jako profesjonalne tło fotograficzne, które idealnie spełni funkcję np. ścianki weselnej


SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ścianki to wytrzymały stelaż z aluminiowych rurek o średnicy 30 mm. Elementy zostały ponumerowane dla łatwiejszego i sprawniejszego montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Specjalnie profilowana konstrukcja utrzymuje odpowiednią pozycję i nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych elementów stabilizujących


WYDRUK WYSOKIEJ JAKOŚCI

Uzupełnieniem eleganckiej konstrukcji ścianki jest fotograficznej jakości wydruk, który otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest wyjątkowo trwały, ponieważ barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny. Istnieje możliwość naniesienia grafiki jedno- lub dwustronnie

DODATKOWA GRAFIKA (opcjonalnie)
Masz więcej pomysłów na nadruki na swojej ściance? Postaw na oszczędne rozwiązania i zamów dodatkowe wymienne grafiki bez ponoszenia kosztów kolejnych konstrukcji! 

Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały.

 


MOCOWANIE GRAFIKI 

Montaż grafiki jest niezwykle prosty i odbywa się się poprzez naciągnięcie elastycznej tkaniny na gotową konstrukcję. Całość uzupełnia praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszywany od dołu - dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 

 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Wzmocniona torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie całej konstrukcji razem z grafiką. Dołączony pokrowiec z zamkiem błyskawicznym został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.

 


W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 

 

 

 

Wymiary ścianki:


Scianka byla strzalem w dziesiatke, polecam!
szybko przyszła, bardzo ładne kolory, pozdrawiam miłą obsługę :))))))
Napisz opinię
Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 1 079,10 
(1 327,29  z VAT)
CAMS250-PSS-F-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.