Lady, trybunki reklamowe, wystawiennicze, konferencyjne

 

LADY / TRYBUNKI REKLAMOWE

 
W sklepie Mint2print.pl znajdziesz oryginalne trybunki reklamowe i lady wystawiennicze. Można je wykorzystać jako wygodne punkty informacyjne, kasy biletowe, miejsce do sprawdzania biletów, biurko, mównicę na scenie, a nawet jako ladę degustacyjną. Możliwości są w tym zakresie absolutnie nieograniczone. Sprawdzą się podczas różnych imprez wewnętrznych i plenerowych, w tym w czasie targów, konferencji, zjazdów i innych. Nasze trybunki konferencyjne są idealnym miejscem do wystawienia ulotek reklamowych oraz innych materiałów firmowych, w tym atrakcyjnych gadżetów. Stoiska reklamowe, dostępne w sklepie internetowym Mint2print.pl cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Oferujemy wiele możliwości aranżacji takiego stoiska.

Nasze lady targowe wykonane zostały z najwyżej jakości materiałów. Z jednej strony są lekkie i łatwe w montażu. Z drugiej strony solidne i wytrzymałe. Najczęściej wykonujemy je z aluminium oraz PCV. Baner reklamowy stworzony jest natomiast z miękkiego i naciągającego się materiału, dzięki czemu łatwo go rozwiesić. Wydruk realizujemy przy użyciu technologii sublimacji. To gwarantuje niepowtarzalną jakość kolorów oraz ich wyjątkową trwałość. Dodatkowo taki druk jest ekologiczny i nie szkodzą mu promienie UV. Tkaninę wykańczamy też specjalną, silikonową gumką, dzięki której łatwo przymocować baner do lady.
 
 

Stoiska - trybunki konferencyjne / wystawnicze

Nasze stoiska konferencyjne można rozstawić w kilka minut bez użycia jakichkolwiek narzędzi, poza własnymi rękami.Produkujemy trybunki konferencyjne w różnych formatach i kształtach. Możesz zdecydować się na przykład na prostą lub okrągłą ladę, z dodatkową nadstawką albo bez niej. Blaty lady tworzymy natomiast z płyty meblowej – najczęściej w kolorze czarnym – chociaż jesteśmy w tym zakresie elastyczni. Sprawimy, że twoje stoiska reklamowe będą widoczne i wyróżniające się na tle konkurencji. W zestawie znajdziesz również wzmocnioną torbę transportową, która ułatwi przewożenie stoiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Mint2print.pl.