Flaga reklamowa FALCO

FLAGA REKLAMOWA FALCO PROSTOKĄTNA 

to nieoceniony element oprawy wizualnej podczas wydarzeń w plenerze, choć sprawdzi się również jako ekspozycja wewnątrz obiektów. Aluminiowa konstrukcja masztu zapewnia świetną prezentację grafiki nawet przy braku wiatru! Bogaty asortyment podstaw do różnych podłoży umożliwia stworzenie skutecznej reklamy w dowolnym miejscu!

ZASTOSOWANIE: Flagi, inaczej określane jako windery, to doskonała forma reklamy na imprezach masowych, które pozwolą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Sprawdzą się podczas eventów i wydarzeń plenerowych, na plażach, stokach narciarskich i górskich szlakach. Mobilne flagi podczas imprez sportowych czy festiwali zastosujesz nie tylko jako reklamę, ale także punkt orientacyjny i nawigacyjny. Ze względu na skuteczność marketingową, warto umieścić je przed obiektem handlowym czy restauracją, które zachęcają potencjalnych klientów do wizyty. Firmy lub instytucje często korzystają z flag ze względu na ich funkcję reprezentacyjną, podkreślającą prestiż i renomę. Wewnątrz budynków flagę można zastosować np. jako element stoiska targowego lub promocyjnego.

 

DRUK: Grafika powstaje w innowacyjnej technologii sublimacji - farba przenika w głąb włókien pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu nadruk na fladze cechuje wyjątkowa intensywność kolorów oraz odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak: promieniowanie słoneczne, wiatr, opady atmosferyczne. Druk nanoszony jest na całą powierzchnię tkaniny, bez pozostawiania nieestetycznych białych pasków po bokach. Materiał dedykowany do flag to tkanina poliestrowa o gramaturze 115g, którą bez obaw można prać i prasować, a nadruk pozostaje wyrazisty. 

 • Grafika naniesiona jednostronnie przechodzi na drugą stronę, która stanowi wówczas odbicie lustrzane. W zależności od kolorów projektu przebicie wynosi około 80%, co zapewnia efektowną ekspozycję treści.
 • Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu dwóch niezależnych grafik - wybierz wariant zadruku dwustronnego, gdzie stosowana jest specjalna przekładka blokująca światło. Warto pamiętać o możliwości zakupienia dodatkowej wymiennej grafiki.

 

Maszt wykonany z wytrzymałego aluminium.
Haczyk do mocowania flagi, dzięki któremu flaga jest idealnie napięta. 

 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:

- tkaninę z nadrukiem w wysokiej jakości
- wytrzymały maszt z aluminium (w praktycznym tekstylnym pokrowcu)

 

Wybierz odpowiednią podstawę! - szeroka gama podstaw oraz akcesoriów do flag, które zastosujesz na dowolnym podłożu. Do miękkich gruntów polecamy podstawy wbijane i wkręcane, natomiast do twardych podłoży dedykowane są cięższe podstawy płaskie lub krzyżowe przygotowane w kilku wariantach (które można w razie potrzeby dodatkowo obciążyć np. sakwą wodną). 

 

Praktyczny  pokrowiec transportowy pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać oraz przenosić flagę z masztem.
 
 
WARIANT DWUSTRONNY: pomiędzy dwie niezależnie wydrukowane grafiki umieszczany jest separator ze srebrnej satyny.
* W przypadku, gdy projekt zawiera białe elementy, po wszyciu warstwy blokującej światło, biel może wydawać się delikatnie przygaszona. 
 
 

 

 

JEDNOSTRONNY

FAL S 74x270

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 5+ 20+ 100+ 250+
Cena 103,00 zł 96,00 zł 89,00 zł 85,00 zł
wartość netto 111,00 
(136,53  z VAT)

M-F-ALU1-FLA-F-S
+

Akcesoria do flag