Stoiska targowe


STOISKA WYSTAWOWE

 
W Mint2Print.pl oferujemy praktyczne, mobilne stoiska wystawowe. Każde targowe stoisko to wysokiej jakości konstrukcja oparta na systemie aluminiowych ram modułowych. Stanowiska cechują się niewielkimi rozmiarami, lekkością, a równocześnie wysoką stabilnością. Dzięki wyprodukowaniu z solidnych tworzyw wyróżniają się trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz estetycznym wyglądem.
 
Nasza oferta obejmuje modułowe stoiska targowe w kilku wielkościach: 1 x 2 m, 1 x 3 m oraz 3 x 3 m. Aluminiowe konstrukcje charakteryzują się łatwym montażem i demontażem, co pozwala na niezawodne, wielokrotne użytkowanie. Części wchodzące w skład stanowisk targowych można dowolnie ustawiać, modyfikując układ elementów i dostosowując go do różnych potrzeb i wymagań danej ekspozycji.

Stanowiska cechują się wysoką funkcjonalnością dzięki zamontowaniu nowoczesnych usprawnień i dodatków. Konstrukcje wyposażono w lampy LED wysokiej klasy, pozwalające na wygodne podświetlenie całego stoiska albo konkretnych jego fragmentów. Dzięki oświetleniu LED stanowisko skutecznie wyróżnia się spośród wielu podobnych, czego efektem jest łatwiejsze przyciągnięcie potencjalnych klientów. Zastosowanie dobrej jakości żarówek typu LED pozwala z kolei na znaczne oszczędności finansowe na rachunkach za energię elektryczną.
 
Na wytrzymałych ramach zamocowano idealnie napiętą tkaninę z wykonanym metodą sublimacji nadrukiem. Powstała w ten sposób grafika jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe, co sprawia, że nie blaknie nawet pod wpływem intensywnego nasłonecznienia. Ponadto tkaninę można z powodzeniem prać celem odświeżenia albo usunięcia ewentualnych zabrudzeń. To sprawia, że produkt zachowuje swój świetny wygląd i użyteczność na długi czas.

Aby uczynić konstrukcję jeszcze bardziej praktyczną i funkcjonalną, zaprojektowano w niej zaplecze użytkowe z podświetlaną ścianą LED. Na zapleczu można przechowywać m.in. podręczne akcesoria, ulotki lub inne gadżety firmowe, niezbędne podczas konkretnego wydarzenia.

 


Zastosowanie mobilnych stoisk targowych

Dobrej jakości, przenośne stanowisko targowe sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Można je wykorzystać na rozmaitych promocjach, targach, eventach czy podczas sprzedaży wyjazdowej. Nowoczesne stoiska zostały stworzone z myślą o przedsiębiorcach, którzy bardzo często pojawiają się na targach i w związku z tym potrzebują lekkiej, praktycznej konstrukcji wielokrotnego użytku, którą można rozbudowywać i modyfikować według potrzeb.

Produkty cechują się szybkim, prostym mocowaniem, a także opcją łatwego i wygodnego transportu. Dzięki dużym możliwościom zmiany ustawienia konstrukcji, nie ma potrzeby zakupu nowych stanowisk, bowiem z powodzeniem można wykorzystywać i modyfikować posiadane już stoisko. To pozwala w znaczący sposób zaoszczędzić sporą część budżetu przeznaczoną na eventy i targi. Ponadto, dzięki opcji wielokrotnego stosowania zarówno tkaniny, jak i ramy, targowe stoisko jest bardzo przyjaznym środowisku rozwiązaniem.