Stoiska targowe

Nasze małe i przenośne stoiska targowe oparte są na systemie aluminiowych ram modułowych o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Poszczególne elementy w formie ram łączone są ze sobą bezpośrednio w prosty sposób za pomocą śrub i słupków łączących boki. 

Fronty wykonane są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych z nadrukowanymi grafikami. Wybierz, czy Twoje stoisko ma być podświetlane czy nie, a my dopierzemy odpowiednie ramy z LED lub bez podświetlenia. Stoiska Modulario, oparte na napinanych tkaninach Smart Frame, z którego korzystamy od lat, umożliwia szybkie, łatwe i równe wpięcie tkaniny w ramę za pomocą silikonowej gumki.

 

Jeśli zależy Ci na swobodzie szybkiej zmiany treści prezentowanych na targowych ściankach to nasze stoiska wystawiennicze są idealnym rozwiązaniem. Zmiana tkaniny, a wraz z nią ekspozycji, jest bowiem niezwykle prosta i może być wykonana samodzielnie dosłownie w kilka minut. Wystarczy przygotować tkaninę z nowym wydrukiem i wpiąć ją posiadane w ramy, aby zupełnie odmienić swoje stanowisko lub wzbogacić je o nowe elementy. Tkaninę bez problemu wypierzesz i odświeżysz przed każdym kolejnym eventem, by zachować jej doskonały wygląd.

System stoisk modułowych Modulario to lekkie i mobilne stoiska targowe do samodzielnego montażu. W Mint2Print znajdziesz efektowne i solidne systemy wystawiennicze w najbardziej popularnych wymiarach.

 

Dobierz do swojego stoiska ladę reklamową i dopełnij wygląd swojego systemu Modulario.