Ścianka reklamowa ELEPHANTO

ELE25 250x225

ŚCIANKA TEKSTYLNA ELEPHANTO

to sprawdzony system ekspozycyjny w systemie Smart Display, w klasycznym kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami. Lekka i wytrzymała konstrukcja opiera się na dwóch metalowych stopach gwarantujących idealną stabilizację podczas ekspozycji na targach, eventach, w instytucjach publicznych czy centrach handlowych. Idealna do wykorzystania jako ścianka weselna bądź uniwersalne tło fotograficzne. 

Ścianka Elephanto jest mobilna - zabierzesz ją ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz błyskawicznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, a na co dzień może stanowić niebanalny element aranżacji wnętrza, który wyeksponujesz w siedzibie firmy.
 
 
STABILNA KONSTRUKCJA i ŁATWY MONTAŻ

Stelaż składa się z systemu aluminiowych rurek oraz dwóch stóp z wysokiej jakości metalu, które zapewniają odpowiednie wypoziomowanie ścianki oraz nadają jej elegancki wygląd. Elementy konstrukcji zostały ponumerowane, aby maksymalnie usprawnić montaż.

 
 

 

 
 

NADRUK WYSOKIEJ JAKOŚCI

Kluczowy i najbardziej reprezentacyjny element ścianki reklamowej to precyzyjnie wykonana grafika. Technologia druku sublimacyjnego gwarantuje uzyskanie wyjątkowego nasycenia kolorów oraz wyrazistych konturów. Dzięki wnikaniu barwników bezpośrednio w strukturę tkaniny grafikę cechuje trwałość oraz odporność na promieniowanie UV. Istnieje możliwość jedno- lub dwustronnego zadruku
 
DODATKOWA WYMIENNA GRAFIKA (opcjonalnie)
Potrzebujesz więcej grafik do swojej ścianki? Zamów dodatkowe wydruki

Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały. 

 

MONTAŻ GRAFIKI 

Tkanina z nadrukiem naciągana jest na gotową konstrukcję, a następnie zapinana na zamek błyskawiczny dyskretnie umieszczony u dołu grafiki. Materiał jest elastyczny, dzięki czemu montaż odbywa się bardzo sprawnie, a idealnie napięta powierzchnia doskonale prezentuje materiał reklamowy.

 
 
PRAKTYCZNY POKROWIEC W ZESTAWIE
 
Kompaktowa torba, którą dołączamy do każdego modelu umożliwi Ci wygodny i bezpieczny transport, a także przechowywanie ścianki. Pokrowiec posiada specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu bez trudu zidentyfikujesz właściwy nośnik. 
 
 
 
W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ: 
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu 
- darmowy pokrowiec transportowy 
 

Wymiary ścianki:


Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 1 217,00 
(1 496,91  z VAT)
ELE250-PSS-F-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.