Wymienna grafika do ścianki ELEPHANTO

WYMIENNA GRAFIKA DO ŚCIANKI ELEPHANTO

Wszystkie ścianki tekstylne dostępne w Mint2Print posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Tkanina z nadrukiem dedykowana jest do określonego modelu i rozmiaru ścianki. 
 
Jeśli posiadasz, bądź dopiero planujesz zakupić, ściankę Elephanto - możesz zamówić dodatkowy wydruk, który posłuży Ci jako aktualizacja dotychczasowej oferty, całkowicie nowy materiał reklamowy lub jako element dekoracyjny. Uzupełniająca grafika to ekonomiczne rozwiązanie, które daje Ci możliwość przedstawienia dokładnie tych treści, które w danej chwili są Ci niezbędne do prezentacji. 
 
DRUK: Technologia sublimacji zapewnia żywe kolory oraz fotograficznej jakości druk. Grafika naniesiona na elastyczną tkaninę stretch 230g/m2 cechuje się wysoką odpornością na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, m.in opady czy promieniowanie słoneczne. 
 
WARIANTY ZADRUKU: W przypadku tego modelu nadruk wykonujemy jednostronnie lub dwustronnie
 
MONTAŻ: Montaż grafiki przebiega niezwykle sprawnie i odbywa się bez użycia narzędzi. Wystarczy naciągnąć grafikę na konstrukcję, a następnie zapiąć zamek dyskretnie wszyty u dołu grafiki. 
 
Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji. 


 

JEDNOSTRONNY

250x225

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 10+ 20+ 50+ 100+
Cena 518,00 zł 492,00 zł 468,00 zł 444,00 zł
wartość netto 595,00 
(731,85  z VAT)
ELE250-PSS-F-GR
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Akcesoria do flag