Roll-up reklamowy

Podgląd projektu
Roll-up reklamowy MELES
349,20  (429,52  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu
Rollup reklamowy Testudo
249,00  (306,27  z VAT)
Zobacz

1)   CO TO JEST ROLL UP REKLAMOWY ?

ROLL UP reklamowy to prosty i efektowny system wystawienniczy, który pozwala zaprezentować różnego rodzaju treści promocyjne i informacyjne.
Składa się ze specjalnej kasety ze zwiniętym plakatem oraz aluminiowego masztu służącego do ekspozycji rozwiniętego wydruku.
To skuteczny i przyciągający wzrok nośnik reklamy - idealny do zastosowania na targach, konferencjach, w centrach handlowych czy biurach.
Rollup jest mobilny, a jego lekka i poręczna konstrukcja sprawia, że
z łatwością zabierzesz go ze sobą w miejsce, gdzie potrzebujesz zrobić szybkie i piorunujące wrażenie 
na kliencie. Ze względu na różnorodność zastosowań oraz przystępną cenę rollupy są obecnie jednym z najchętniej wybieranych materiałów promocyjnych wśród przedsiębiorców.

  

2)   GDZIE MOGĘ ZASTOSOWAĆ ROLLUP REKLAMOWY?

Rollup reklamowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przedstawić potencjalnemu klientowi określone informacje. Znajdzie zastosowanie w siedzibach firm, instytucjach, lokalach usługowych, sklepach, urzędach, centrach handlowych czy obiektach użyteczności publicznej. Rollupy umożliwiają również stworzenie efektownej oprawy wizualnej, np. podczas wystąpień publicznych, dlatego z powodzeniem są stosowane na różnego typu wydarzeniach gromadzących większą liczbę uczestników. Ta wygodna forma prezentacji okaże się niezastąpiona na targach, konferencjach, wszelkich eventach branżowych, spotkaniach biznesowych oraz szkoleniach pracowniczych. Roll upy będą też idealnym rozwiązaniem w przypadku prowadzenia różnego rodzaju wykładów i prelekcji, gdzie liczy się skuteczna ekspozycja treści oraz atrakcyjna forma wizualna. Warto zauważyć, że niewielka waga całej konstrukcji oraz prostota montażu pozwolą Ci przenosić rollup z miejsca na miejsce - dzięki temu zaprezentujesz swoją firmę gdziekolwiek tego potrzebujesz.

  

3)   JAKIE FUNKCJE PEŁNI ROLLUP?

Rollup to uniwersalne narzędzie, które pełni wiele istotnych funkcji dla marki- od reprezentacyjnej, budującej świadomość, poprzez promocyjną, wspierającą sprzedaż, informacyjną, nawigacyjną, aż po dekoracyjną. Wszechstronność zastosowań znacząco wyróżnia rollupy na tle innych produktów tego typu. Co więcej - wybór tej formy reklamy bezpośrednio przekłada się na oszczędność - ten sam rollup, który na co dzień jest wizytówką w siedzibie Twojej firmy, możesz wykorzystać np. jako element ekspozycji podczas targów!

  • funkcja promocyjna, wspierająca sprzedaż:

Oryginalne stojaki ze zwijanym wydrukiem można wykorzystać do reklamowania świadczonych przez Twoją firmę usług oraz do prezentacji oferowanych produktów. Rollup reklamowy to niezastąpiony element ekspozycji handlowej, który świetnie sprawdzi się między innymi jako tło dla stoiska promocyjnego lub przyciągająca uwagę tablica z przedstawioną ofertą. Atrakcyjnie zaprojektowane reklamy zachęcają klienta do podjęcia określonych działań zakupowych - dlatego też roll upy znakomicie wspierają promocję i podnoszą skuteczność sprzedaży. Duży format grafiki oraz wysoka jakość wydruku gwarantują świetną widoczność i czytelność Twojego komunikatu. Zasięg rollupów jest nieporównywalny z wieloma innymi materiałami reklamowymi (takimi jak ulotki czy gazetki reklamowe).

  • funkcja reprezentacyjna, budująca świadomość marki:

Profesjonalnie wykonany rollup stanowi idealne narzędzie do długofalowego budowania świadomości marki, stąd też często można zauważyć go w siedzibach firm czy instytucji jako stały lub okresowy element aranżacji wnętrza. Rollup to znakomity sposób na prezentację firmowego logotypu, charakterystycznej dla marki kolorystyki czy innych elementów identyfikacji wizualnej. Odpowiednio wyeksponowana grafika umieszczona na eleganckiej konstrukcji zwróci uwagę osób odwiedzających siedzibę Twojej firmy. Zastosowanie rollupów skutecznie zwiększa rozpoznawalność marki.

  • funkcja informacyjna, nawigacyjna

Rollupy warto również umieścić w kilku miejscach na terenie budynku, by pełniły rolę informacyjną i nawigacyjną dla osób odwiedzających obiekt. W podobny sposób mogą być wykorzystane w przypadku eventów, gdzie ułatwią uczestnikom dotarcie w określone miejsca na mapie wydarzenia, zaprezentują program lub poinformują o ofercie. odpowiedzi na potencjalne pytania zainteresowanych klientów - np. o dane niezbędne do nawiązania kontaktu z Tobą.

  • funkcja dekoracyjna

Roll upy są doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie wnętrza firmy. W tym przypadku reklama schodzi na dalszy plan, a istotny staje się atrakcyjny motyw graficzny nawiązujący kolorystyką do barw firmowych. Nowoczesna grafika na roll upie umieszczona tuż przy głównym wejściu do siedziby firmy zwróci uwagę odwiedzających, a ustawienie eleganckiego roll-upa w gabinecie ożywi Twoje miejsce pracy i nada mu profesjonalnego charakteru. Przy realizacji bardziej dekoracyjnego roll upa umieszczenie nazwy firmy bądź logotypu w projekcie z pewnością zadziała korzystnie na budowanie wizerunku marki. Wysokiej jakości nadruk naniesiony metodą druku UV gwarantuje uzyskanie głębokich i nasyconych barw. Wszystkie produkty z naszej oferty roll upów posiadają opcję zastosowania wymiennej grafiki - dzięki temu masz możliwość zmienić wystrój w dowolnej chwili. Jak najbardziej zapraszamy do zastosowania tego produktu do aranżacji wnętrz!

 

4)   ROLLUPY DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem roll-upów.
Bez względu na to, który produkt wybierzesz, nasze rollupy mają podobne projekty techniczne. Każde urządzenie zostało wyposażone w trwałą kasetę z aluminium, w którym przechowywana jest grafika, gdy rollup nie jest używany. Zwijanie następuje mechanicznie po zwolnieniu masztu, co gwarantuje zawsze równe ułożenie materiału wewnątrz kasety. Wyższe i szersze modele dla zapewnienia stabilności po rozłożeniu wyposażone są w dodatkowe nóżki oraz maszty. Możesz zdecydować się też na wersję o nietypowym kształcie, która na pewno przyciągnie spojrzenia klientów nie tylko z uwagi na atrakcyjną grafikę, ale też samą formę roll-upu.
Wszystkie z oferowanych produktów są niezwykle
łatwe w montażu oraz idealnie przygotowane do transportu. Każdy z modeli dostępny jest w kilku rozmiarach, co umożliwia wybór odpowiedniego roll-upa (na przykład pod kątem docelowego projektu graficznego czy aranżacji w określonej przestrzeni).
Wszystkie produkty z naszej oferty roll upów posiadają opcję zastosowania wymiennej grafiki

Do każdego modelu roll-upa dostarczamy wygodną wzmocnioną torbę, w której zmieści się kaseta z wydrukiem oraz modułowy maszt. Ponadto pokrowiec transportowy posiada specjalne okienko identyfikacyjne, które pozwala na szybkie zlokalizowanie właściwego roll upa.

W zestawie otrzymujesz: kasetę z aluminium, grafikę z dowolnym nadrukiem, stabilny modułowy maszt oraz torbę transportową. Cena roll-upa obejmuje wydruk!

 

Należy rozróżnić trzy kategorie roll-upów: standard, premium oraz exclusive.

Osoby, które dopiero zaczynają inwestycje w tego rodzaju materiały reklamowe, mogą zdecydować się na produkt w wersji ekonomicznej z serii standard rollup. 
CAIMAN to najprostszy model z naszej oferty, który wyróżnia niezwykle atrakcyjna cena oraz lekkość konstrukcji. Rollupy w klasie standard przeznaczone są do średnio intensywnego użytkowania.

Bardziej luksusowe produkty reklamowe zostały wykonane z dodatkowymi wzmocnieniami oraz funkcjonalnościami. Posiadamy w ofercie dwa modele klasy premium, które znakomicie sprawdzą się przy bardziej intensywnym używaniu. Wzmocnione produkty posłużą dłużej i zniosą wielokrotną zmianę ekspozycji. To zdecydowanie optymalne rozwiązania w przystępnej cenie.

Rollup TESTUDO cechuje wzmocniona anodowana kaseta, dwie obrotowe stopy oraz stabilizator masztu. W przypadku roll-upa o szerokości 120 cm (lub większy) konstrukcja jest wyposażona w drugi maszt. 

Rollup
MELES to wyjątkowo elegancki rollup, który wyróżnia charakterystyczna nowoczesna kaseta kształtem przypominająca łezkę. Unikatowa forma kasety z chromowanymi bokami gwarantuje odpowiednie wypoziomowanie i stabilność roll-upa.

W przypadku produktu typu exclusive solidna kaseta posiada miejsce na dwie grafiki!
Rollup LACERTE to najbardziej wytrzymały i profesjonalny produkt z naszej oferty. Wyższa, w porównaniu do pozostałych modeli, cena roll-upu wynika z zastosowania dwóch niezależnych wydruków, dwóch mocnych masztów, rozbudowania anodowanej kasety oraz wszelkich możliwych wzmocnień konstrukcji.

 

5)   CZY ROLL UPY NADAJĄ SIĘ DO UŻYTKU NA ZEWNĄTRZ?

Rollupy reklamowe to produkty dedykowane do zastosowania głównie we wnętrzach, natomiast do ekspozycji na zewnątrz przystosowane są modele o wzmocnionej konstrukcji. Materiał z nadrukiem naniesionym w technologii UV LED wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne (w tym promieniowanie UV), jednakże w przypadku ekspozycji zewnętrznej nie powinno się wystawiać roll-upa na silne działanie wiatru.

  

6)  DANE TECHNICZNE PRODUKTU

DRUK: technologia UV LED

Kluczowym elementem roll-upa jest jego powierzchnia reklamowa - dlatego też wydruki wykonujemy w rewolucyjnej technologii UV LED. Druk UV gwarantuje fotograficzną jakość obrazu oraz znakomitą wierność odwzorowania kolorów - dzięki temu grafiki na naszych roll-upach są bardzo wyraziste, jaskrawe i nie blakną! Co ważne - nadruk jest odporny na ścieranie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, jak choćby opady deszczu czy promieniowanie UV. Pracujemy na ekologicznych tuszach bezrozpuszczalnikowych, które nie wydzielają szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnych zapachów. Bez obaw możesz umieścić swój roll-up z wydrukiem we wnętrzach, nawet do długookresowej ekspozycji. Niekwestionowaną zaletą druku UV jest błyskawiczne schnięcie zadrukowanej powierzchni - umożliwia to dalszą obróbkę i niweluje ryzyko opóźnień związanych ze schnięciem wydruków.

 

MATERIAŁ do wyboru: frontlit lub naturino

Frontlit laminowany - o gramaturze 440g/m2; materiał typowo bannerowy o matowym wykończeniu. Grafika naniesiona na gładką stronę materiału (druga posiada drobną fakturę, która jest lekko widoczna od frontu). Rozwiązanie ekonomiczne

Naturino - wysokiej jakości materiał typu blockout - posiada specjalną przekładkę nieprzepuszczającą światła - dzięki temu kolorystyka wydruku prezentuje się idealnie zarówno w naturalnym, jak i w sztucznym oświetleniu. Idealnie gładka powierzchnia posiada satynowe wykończenie oraz podkreśla fotograficzną jakość druku UV. Naturino nie odbija światła i zapobiega niechcianym refleksom; krawędzie roll-upa nie wywijają się. Rozwiązanie typu premium

 

ROZMIAR:

Wysokość: standard 200 cm

Szerokość: W zależności od wariantu produkty dostępne są w szerokościach: 80, 85, 100, 120, 150 oraz 200 cm

 

Dostępne wymiary dla poszczególnych modeli:

CAIMAN: 80x200 / 85x200/ 100x200 /120x200/ 150x200

TESTUDO: 85x200/ 100x200 / 120x200 / 150x200 

MELES: 85x200/ 100x200 / 120x200 / 150x200 / 200x200

LACERTE: 85x200/ 100x200  

Cena pojedynczego roll-upa różni się w zależności od wybranych parametrów zamówienia - przy wyborze należy określić: materiał do realizacji (frontlit lub naturino) oraz wybrany rozmiar.

 

Warto zainwestować w wysoką jakość reklamy oraz zlecić zamówienie profesjonalnej drukarni wielkoformatowej. Nasze roll-upy realizujemy według projektu przesłanego przez Ciebie, dlatego masz pewność, że wszystko wygląda tak, jak sobie to zaplanowałeś. Jeżeli jednak wolisz zlecić projekt graficzny - przygotujemy wizualizację według Twoich wytycznych!