Roll-up reklamowy

Rollupy, to najbardziej uniwersalny sposób promowania dowolnej marki w biurze lub podczas targów, konferencji, eventów promocyjnych czy wystaw. Najważniejsze zalety, jakimi wyróżniają się roll upy to możliwość dopasowania do każdego budżetu, łatwość wymiany grafiki, czy bezproblemowy transport. Po zakończeniu prezentacji całość zwija się do wygodnej kasety, która ułatwia przechowywanie do ponownego użycia.

 

W naszej ofercie posiadamy roll up jednostronny i dwustronny. Roll-up z nadrukiem  posiada lekką i prostą konstrukcję, nie stanowi problemu jego rozłożenie, a przy tym nasze stojaki reklamowe są bardzo stabilne. Postaw na standy reklamowe, które będą charakteryzować się też dobrym nadrukiem Twojej grafiki. 

 

Z nami nie musisz zastanawiać się jak zaprojektować rollup - przygotowanie do druku możemy wykonać za Ciebie, wykonując projekt, który Cię zadowoli. Niezależnie czy ma to być rollup z logo. czy z inną grafiką - możesz też sam sprawdzić w naszym narzędziu do wizualizacji jak Twój roll up będzie wyglądał po wydruku. 

 

Zamów roll up reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb - wybierz model i rozmiar, który najlepiej sprawdzi się podczas Twojej akcji promocyjnej - w budynkach, halach targowych czy na zewnątrz.