Roll-up reklamowy

Promocja firmy to najłatwiejszy i najszybszy sposób na znalezienie kolejnych klientów na usługi czy produkty. Rollupy reklamowe umożliwiają rozreklamowanie nie tylko tego, co firma oferuje, ale również upowszechnienie wyglądu logotypu, charakterystycznych kolorów czy innych elementów identyfikacji wizualnej. Dzięki temu każde wydarzenie, w którym przedsiębiorstwo bierze udział, to szansa na rozszerzenie grona odbiorców. Warto z tej szansy skorzystać i trafić do klientów, którzy stanowią grupę docelową.

Roll up - projekty wykonamy za Ciebie!

Jeśli chodzi o roll up, projekty powinny być stworzone w taki sposób, aby przyciągać wzrok i dawać szansę zapamiętania jak największej ilości istotnych informacji. Dobrze, gdy w jego projekcie zostały wzięte pod uwagę kolory, z którymi kojarzona jest firma. Nasze roll-upy przygotowujemy według projektu przesłanego przez Ciebie, dlatego masz pewność, że wszystko wygląda tak, jak sobie to zaplanowałeś. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie możesz albo nie chcesz przygotowywać projektu, zdaj się na nas. Przygotujemy wizualizację według Twoich wytycznych, dzięki czemu wybierzesz, jak mają prezentować się Twoje rollupy reklamowe.

 

Bez względu na to, jaki wybierzesz roll up, projekty techniczne są podobne. Każde urządzenie zostało wyposażone w trwałą kasetę z aluminium, w którym przechowywana jest grafika, gdy roll up jest nieużywany. Zwijanie następuje mechanicznie, po zwolnieniu masztu, co gwarantuje zawsze równe ułożenie materiału wewnątrz kasety. Wyższe i szersze modele dla zapewnienia stabilności po rozłożeniu wyposażone są w dodatkowe nóżki oraz maszty. Możesz zdecydować się też na wersję o nietypowym kształcie, które na pewno przyciągną spojrzenia nie tylko z uwagi na wygląd grafiki, ale też samą formę roll-upu.

Rollupy reklamowe - funkcjonalność w zasięgu ręki

Oferowane produkty dostępne są w ramach kilku modeli. Osoby, które dopiero zaczynają inwestycje w tego rodzaju materiały reklamowe, mogą zdecydować się na roll-up w wersji ekonomicznej. Bardziej luksusowe produkty zostały wykonane z dodatkowymi wzmocnieniami oraz funkcjonalnościami. Rollupy reklamowe mają kilka różnych kształtów. Każdy z modeli dostępny jest też w paru rozmiarach, co umożliwia dobranie idealnego produktu, na przykład pod kątem transportu czy wyglądu reszty stanowiska reklamowego.

 

Wszystkie oferowane rollupy reklamowe nadają się do użytku zarówno we wnętrzach, jak i podczas wydarzeń na świeżym powietrzu. Po złożeniu są łatwe w transporcie, jako że do każdego modelu dołączyliśmy wygodną, wzmocnioną torbę. W niej można schować nie tylko kasetę, ale również maszt. Specjalne okienko identyfikacyjne szybko umożliwi wybrane dokładnie tej reklamy stojącej, która jest potrzebna podczas konkretnego wydarzenia.

Gdzie wykorzystać rollupy reklamowe?

Stojąca reklama jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim w trakcie targów tematycznych, gdzie odwiedzający to potencjalni klienci lub partnerzy biznesowi. To również dobry wybór w sytuacji, gdy firma działa lokalnie - wówczas warto zabrać rollupy reklamowe na przykład na festyny czy wydarzenia w okolicy, zwłaszcza gdy firma albo fundacja ma tam swoje stanowisko. W końcu roll-up może być też okresowym lub stałym elementem wyposażenia wnętrza. W ten sposób zapewni zarówno identyfikację firmy, jak i reklamę.