Stand reklamowy MANTIS

MAN80 80/180

STAND REKLAMOWY TEKSTYLNY MANTIS

to forma niewielkiej ścianki reklamowej w systemie Smart Display. MANTIS to praktyczne narzędzie stosowane do ekspozycji materiałów reklamowych na różnego rodzaju akcjach promocyjnych, eventach oraz spotkaniach biznesowych. Uniwersalna i lekka konstrukcja standu pozwala zastosować go również jako element aranżacji wnętrza, np. w biurze czy lokalu usługowym. W tym samym czasie może pełnić praktyczną funkcję ścianki odgradzającej oraz przyciągającego uwagę materiału reklamowego.

System Smart Display pozwala na bardzo sprawne i efektowne wyeksponowanie reklamy w dowolnym miejscu. Grafika naniesiona w technologii sublimacji wyróżnia się nie tylko doskonałymi efektami wizualnymi, ale i trwałością oraz możliwością prania tkaniny w przypadku zabrudzenia.
 
 
PROSTA KONSTRUKCJA I MONTAŻ
Grafika montowana jest na stelażu z aluminiowych rurek o średnicy 32 mm łączonych ze sobą bez użycia narzędzi. Podstawę nośnika stanowią dwie metalowe stopy stabilizujące, które poza funkcjonalnością oferują minimalistyczny i elegancki design. Elementy zostały wykonane z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu masz pewność, że nie ulegną szybkiemu zużyciu przy regularnym korzystaniu.

Stelaż do ścianki reklamowej

PERFEKCYJNY WYDRUK

Reprezentacyjna grafika drukowana jest w technologii sublimacji, która gwarantuje uzyskanie wyrazistych konturów i bogactwa kolorów. Ponadto, w trakcie procesu druku, barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny, dzięki czemu wyróżnia się ona wysoką trwałością i odpornością na promieniowanie UV. Istnieje możliwość naniesienia grafiki jedno- lub dwustronnie.
 
DODATKOWA WYMIENNA GRAFIKA (opcjonalnie)
Masz więcej pomysłów na projekty do swojego standu? Możesz domówić dodatkowe wydruki

Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały. 

 

Ścianka reklamowa prosta 

MOCOWANIE GRAFIKI 

Tkaninę z nadrukiem naciąga się na wcześniej przygotowany stelaż. Dzięki dużej elastyczności materiału montaż grafiki odbywa się bardzo sprawnie. Całość uzupełnia praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszywany od dołu. Grafika jest idealnie napięta i właściwie przylega do konstrukcji.

ścianka reklamowa tekstylna

 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Praktyczna torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie konstrukcji. Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwy stand.

 


W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 
 

 

Tutaj należy wkleić kod html zamazując całą treść.
Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 50Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości którą od nas otrzymasz.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 658,80 
(810,32  z VAT)
MAN80-180-PSS-F-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+