Rodzaje ścianek reklamowych i ich wykorzystanie

20/02/2020
dodany przez Natalia Szydłowska

Ścianki reklamowe są doskonałą metodą prezentacji firmy, osób i produktów. Przydają się na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych. Chętnie korzystają z nich usługodawcy, sprzedawcy, a także politycy czy celebryci. W tym artykule podpowiemy, jak wybrać ściankę reklamową odpowiednią do różnych celów.

ścianka reklamowa tekstylna z wymienną grafiką

 

Jak wypromować mały biznes - poznaj sposoby na promocję Twojej firmy w niekonwencjonalny sposób

18/02/2020
dodany przez Natalia Szydłowska

Skuteczna promocja firmy to podstawa. Niezależnie od skali naszego biznesu musimy dotrzeć do klientów, reklamować nasze produkty czy usługi i budować świadomość marki. Działania offline mają szczególne znaczenie dla małych firm funkcjonujących na rynku lokalnym, ale skorzystać z nich mogą również duże przedsiębiorstwa. W tym tekście podpowiemy, jak skutecznie promować firmę w jej najbliższym otoczeniu.

flagi reklamowe przy wejściu

 

Dekoracja biura - 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

07/02/2020
dodany przez Natalia Szydłowska

Wystrój i dekoracja biura to kwestie niezwykle istotne przy tworzeniu siedziby firmowej. Odpowiednia aranżacja wnętrza nie tylko pobudza kreatywność i zwiększa wydajność pracowników. To w dużej mierze również Twoja wizytówka, na którą klienci z pewnością zwrócą uwagę. Pełni również funkcję reprezentacyjną wobec klientów. Warto więc dokładnie przemyśleć dekorację biura, aby wykorzystać jej potencjał do maksimum.

 biurowe dekoracje w formie obrazów tekstylnych Smart Frame

Małe, ale efektowne stoiska targowe - czym jest Modulario?

22/01/2020
dodany przez Natalia Szydłowska

Targi i eventy branżowe to idealne okazje do zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania nowych klientów. Niezwykle istotny jest przy tym wygląd i wyposażenie przestrzeni wystawienniczej, która buduje Twój wizerunek. Nawet niewielkie stoisko powinno być efektowne i estetyczne.

 

atrakcyjne stoisko targowe

 

Druk sublimacyjny - jak uzyskać trwały wydruk na tkaninie?

24/10/2019
dodany przez Natalia Szydłowska

Technika druku sublimacyjnego -druk tego typu rozpoczyna się od przygotowania projektu graficznego.Przygotowany projekt graficzny jest przekazywany do maszyny drukującej Mimaki TS500P- 3200, maszyna tego typu przenosi projekt graficzny na tak zwany papier transferowy, stosujemy tylko barwniki ekologiczne, szerokość robocza to aż 3,2 metra.

technika druku sublimacyjnego w reklamie wielkoformatowej

O systemie tkanin napinanych SMART FRAME.

14/10/2019
dodany przez Natalia Szydłowska

Smart Frame to nowoczesny system tkanin napinanych na ramę. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej cyfrowo na tkaninie. Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę.

Zapoznaj się z naszym katalogiem Smart Frame katalog produktowy

Smart Frame system tkanin napinanych ramy testylne

Komentarze

Bardzo ciekawe treści, z pewnością będę zaglądać!
Napisz opinię