Jak urządzić strefę relaksu na eventach zewnętrznych? Wykorzystanie puf, leżaków reklamowych i nie tylko...

20/05/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Targi, wystawy, firmowe pikniki, koncerty i inne imprezy masowe to idealne miejsce na promowanie swojej firmy. Na tego rodzaju eventach doskonale sprawdzają się strefy relaksu, w których uczestnicy mogą odpocząć, nabrać sił czy porozmawiać w spokoju. Dobrze zorganizowana strefa relaksu jest doskonałym sposobem na rozreklamowanie marki i sprawienie, że będzie się ona dobrze kojarzyć.

 

Reklama outdoorowa — czy wciąż warto ją stosować?

20/05/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Reklama outdoorowa, znana również jako out of home (ang. poza domem), to nic innego jak reklama zewnętrzna, czyli szyldy, banery, billboardy, plakaty itp. W przeciwieństwie do ograniczonych czasowo reklam internetowych, wiele form reklamy outdoorowej jest trwała i stale dostępna dla klientów. Jest to więc idealny sposób na zwrócenie uwagi i pozyskanie nowych klientów.

 

Koce reklamowe i obrusy z nadrukiem — zadbaj o detale swojego wizerunku

20/05/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

W marketingu mówi się, że "jak Cię widzą, tak Cię cenią". Oznacza to, że wizerunek znacząco wpływa na wartość produktów i usług. Klient jest skłonny zapłacić więcej firmie, którą postrzega jako bardziej kompetentną, lepiej zorganizowaną i bardziej mu znaną. Jednym z elementów budowania wizerunku są gadżety reklamowe, w tym koce z nadrukiem. W tym artykule opowiemy o tym, jak można je efektywnie wykorzystać.

 

Tło w audycjach online - wykorzystanie ścianek reklamowych i roll-up

04/05/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Audycje online, streamingi, vlogi i inne formy audiowizualnego przekazu w sieci zyskują coraz większą popularność. Są doskonałym narzędziem do budowania marki osobistej i firmowej, wzbogacają przekaz marketingowy, a coraz częściej stanowią samodzielne źródło dochodu. Stworzenie profesjonalnej audycji wymaga dbałości o szczegóły nie tylko w sferze merytorycznej, ale również wizualnej. Ścianki reklamowe wykorzystane jako tło do takich nagrań pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę i będą idealnym sposobem na wyeksponowanie logo i innych elementów identyfikacji wizualnej marki.

 

Jak promować firmę latem, czyli o sezonowej reklamie outdoorowej

07/04/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Reklama outdoorowa nie traci na popularności i skuteczności nawet w dobie internetu. Styczność klienta z materiałami promocyjnymi w przestrzeni publicznej wciąż stanowi jeden z najlepszych sposobów na reklamę i budowanie świadomości marki. Okres letni jest doskonałym momentem na zintensyfikowanie działań outdoorowych, pozwala bowiem dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Jakie gadżety sprawdzą się najlepiej?

Rodzaje ścianek reklamowych i ich wykorzystanie

20/02/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Ścianki reklamowe są doskonałą metodą prezentacji firmy, osób i produktów. Przydają się na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych. Chętnie korzystają z nich usługodawcy, sprzedawcy, a także politycy czy celebryci. W tym artykule podpowiemy, jak wybrać ściankę reklamową odpowiednią do różnych celów.

ścianka reklamowa tekstylna z wymienną grafiką

 

Jak wypromować mały biznes - poznaj sposoby na promocję Twojej firmy w niekonwencjonalny sposób

18/02/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Skuteczna promocja firmy to podstawa. Niezależnie od skali naszego biznesu musimy dotrzeć do klientów, reklamować nasze produkty czy usługi i budować świadomość marki. Działania offline mają szczególne znaczenie dla małych firm funkcjonujących na rynku lokalnym, ale skorzystać z nich mogą również duże przedsiębiorstwa. W tym tekście podpowiemy, jak skutecznie promować firmę w jej najbliższym otoczeniu.

flagi reklamowe przy wejściu

 

Dekoracja biura - 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

07/02/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Wystrój i dekoracja biura to kwestie niezwykle istotne przy tworzeniu siedziby firmowej. Odpowiednia aranżacja wnętrza nie tylko pobudza kreatywność i zwiększa wydajność pracowników. To w dużej mierze również Twoja wizytówka, na którą klienci z pewnością zwrócą uwagę. Pełni również funkcję reprezentacyjną wobec klientów. Warto więc dokładnie przemyśleć dekorację biura, aby wykorzystać jej potencjał do maksimum.

 biurowe dekoracje w formie obrazów tekstylnych Smart Frame

Małe, ale efektowne stoiska targowe - czym jest Modulario?

22/01/2020
dodany przez adelajda glajda testowe

Targi i eventy branżowe to idealne okazje do zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania nowych klientów. Niezwykle istotny jest przy tym wygląd i wyposażenie przestrzeni wystawienniczej, która buduje Twój wizerunek. Nawet niewielkie stoisko powinno być efektowne i estetyczne.

 

atrakcyjne stoisko targowe

 

Druk sublimacyjny - jak uzyskać trwały wydruk na tkaninie?

24/10/2019
dodany przez adelajda glajda testowe

Technika druku sublimacyjnego -druk tego typu rozpoczyna się od przygotowania projektu graficznego.Przygotowany projekt graficzny jest przekazywany do maszyny drukującej Mimaki TS500P- 3200, maszyna tego typu przenosi projekt graficzny na tak zwany papier transferowy, stosujemy tylko barwniki ekologiczne, szerokość robocza to aż 3,2 metra.

technika druku sublimacyjnego w reklamie wielkoformatowej

O systemie tkanin napinanych SMART FRAME.

14/10/2019
dodany przez adelajda glajda testowe

Smart Frame to nowoczesny system tkanin napinanych na ramę. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej cyfrowo na tkaninie. Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę.

Zapoznaj się z naszym katalogiem Smart Frame katalog produktowy

Smart Frame system tkanin napinanych ramy testylne

Komentarze

Bardzo ciekawe treści, z pewnością będę zaglądać!
Napisz opinię