Akcesoria do flag reklamowych

45,90  (56,46  z VAT)
Zobacz
55,80  (68,63  z VAT)
Zobacz
63,90  (78,60  z VAT)
Zobacz
55,80  (68,63  z VAT)
Zobacz
88,20  (108,49  z VAT)
Zobacz
192,60  (236,90  z VAT)
Zobacz
251,10  (308,85  z VAT)
Zobacz
42,30  (52,03  z VAT)
Zobacz
124,20  (152,77  z VAT)
Zobacz
19,80  (24,35  z VAT)
Zobacz

Flagi to bardzo skuteczny i efektowny rodzaj reklamy. Aby spełniały one swą funkcję, należy je odpowiednio zamontować. W tym celu sprawdzą się wysokiej jakości, praktyczne akcesoria do flag reklamowych. W Mint2Print.pl oferujemy szeroki wybór elementów zapewniających stabilność i solidność konstrukcji.


Wszystkie dostępne elementy cechują się znakomitą wytrzymałością i trwałością. Są produkowane z solidnych tworzyw, dzięki czemu zachowują użyteczność na długi czas. Nasz asortyment obejmuje rozmaite akcesoria, w tym m.in. podstawy krzyżowe płaskie, bazy rotatora kątowe oraz podstawy krzyżakowe typu rurka. Są one dostępne w wielu rozmiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie artykułu do konkretnych potrzeb i rodzaju posiadanej flagi.


Podstawy do flag

W ofercie mamy różnego rodzaju podstawy do flag reklamowych. Podstawa krzyżakowa rurka to wytrzymały element zapewniający stabilne, a przy tym eleganckie mocowanie flagi. Sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach. W przypadku stosowania na zewnątrz budynków, najlepiej obciążyć ją dodatkowo sakwą wodną. Podstawa ta jest lekka, a równocześnie solidna, dzięki czemu gwarantuje trwałość konstrukcji.
Metalowa podstawa krzyżowa płaska to część składająca się z dwóch podłużnych, nałożonych na siebie elementów, które tworzą kształt krzyża. To cieszący się dużą popularnością wśród klientów fragment konstrukcji z flagą, przeznaczony przede wszystkim do użytkowania na podłożu miękkim albo płaskim. Można go z powodzeniem przytwierdzić za pomocą tzw. szpilek, a także ewentualnie obciążyć sakwą wodną. Produkt jest lekki, co ułatwia jego przenoszenie, a równocześnie bardzo stabilny.

Kwadratowa podstawa to natomiast solidny element wykonany z ciężkiego żeliwa. Stanowi ona świetną bazę oraz stabilizację dla każdej flagi. Płytę wyposażono w otwory pozwalające na jej przymocowanie np. do trawnika za pomocą specjalnych części, a także w wydłużoną rączkę ułatwiającą transport. W zależności od potrzeb klienta płytę można zakupić z rotatorem albo trzpieniem. Podstawy kwadratowe są dostępne w kilku rozmiarach.


Naszą ofertę podstaw uzupełniają modele wodne. To praktyczne zbiorniki wykonane z grubego plastiku, wyposażone w specjalne otwory zaciskowe na maszt. Pusta podstawa waży mniej niż 0,5 kg, natomiast znacząco zwiększa swój ciężar po napełnieniu wodą. Całkowicie napełniona podstawa waży do 20 kg, co pozwala na bardzo stabilne przytwierdzenie konstrukcji do podłoża.


Baza rotatora kątowa i prosta

Nasz asortyment obejmuje również elementy służące do mocowania masztów do ściany. Baza rotatora kątowa posiada cztery otwory umożliwiające przykręcenie śrub do znajdujących się w ścianie korków rozporowych. Dostępne bazy są bardzo lekkie, a równocześnie solidne. Dzięki temu zapewniają stabilne przymocowanie flag do wybranej powierzchni.


Oferujemy również bazy proste, składające się z rotatora zintegrowanego z żeliwną płytką z otworami. Umożliwiają one przymocowanie akcesorium do twardego podłoża.


Regularnie rozszerzamy nasz asortyment akcesoriów do flag, dzięki czemu każdy klient znaleźć może w nim produkty idealnie odpowiadające określonym wymaganiom.