Ścianka reklamowa prosta ELEPHANTO

ELE25 250x225

ŚCIANKA REKLAMOWA PROSTA ELEPHANTO

Ścianka reklamowa z możliwością personalizowania grafiki, która pozwala dostosować produkt do indywidualnych preferencji pary młodej. Jest to idealny wybór na dekorację wystroju sali weselnej oraz ściankę do zdjęć. Można na niej umieścić imiona nowożeńców, monogramy, datę ślubu lub inne symbole ważne dla pary. Z pewnością doda to osobistego i unikalnego elementu do dekoracji. Ścianka będzie świetnym tłem do zdjęć z bliskimi oraz podkreśli romantyczną i magiczną atmosferę podczas przyjęcia. 

Ścianka reklamowa prosta Elephanto - z czego jest wykonana?

Konstrukcja jest stabilna i łatwa do złożenia. Stelaż składa się z aluminiowych rurek i dwóch wysokiej jakości metalowych stóp, które zapewniają równomierne ustawienie ścianki oraz dodają jej elegancji. Każdy element konstrukcji został oznakowany numerem, aby ułatwić proces montażu.

Tkanina z nadrukiem jest rozciągnięta na gotowej konstrukcji i dyskretnie zapinana na zamku błyskawicznym umieszczonym u dołu grafiki. Materiał jest elastyczny, co ułatwia szybki montaż, a równocześnie napięcie powierzchni doskonale podkreśla materiał reklamowy, tworząc idealnie gładką powierzchnię. 


 
 
 

Stelaż ścianka reklamowa prosta Stelaż ścianka reklamowa prosta

Nadruk wysokiej jakości dzięki ściance reklamowej Elephanto

Kluczowy i najbardziej reprezentacyjny element ścianki to precyzyjnie wykonana grafika. Technologia druku sublimacyjnego gwarantuje uzyskanie wyjątkowego nasycenia kolorów oraz wyrazistych konturów. Dzięki wnikaniu barwników bezpośrednio w strukturę tkaniny grafikę cechuje trwałość oraz odporność na promieniowanie UV. Istnieje możliwość jedno- lub dwustronnego zadruku
 

Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały. 

Ścianka reklamowa Elephanto - prosty montaż grafiki

Tkanina z nadrukiem naciągana jest na gotową konstrukcję, a następnie zapinana na zamek błyskawiczny dyskretnie umieszczony u dołu grafiki. Materiał jest elastyczny, dzięki czemu montaż odbywa się bardzo sprawnie, a idealnie napięta powierzchnia doskonale prezentuje materiał reklamowy.

Ścianka reklamowa Elephanto z praktycznym pokrowcem w zestawie

Kompaktowa torba, którą dołączamy do każdego modelu umożliwi Ci wygodny i bezpieczny transport, a także przechowywanie ścianki. Pokrowiec posiada specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu bez trudu zidentyfikujesz właściwy nośnik. 
 
W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ: 
 
- kompletny stelaż ścianki
 
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu 

- darmowy pokrowiec transportowy 
 

Wymiary ścianki:


Tutaj należy wkleić kod html zamazując całą treść.
Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 1 095,30 
(1 347,22  z VAT)
ELE250-PSS-F-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.