Leżaki reklamowe z logo firmy - personalizowane

Brak produktów w tej sekcji

Leżaki reklamowe

Producent leżaków reklamowych

Leżaki reklamowe z nadrukiem to doskonały produkt reklamowy, który świetnie sprawdzi się w branżach outdoorowych. Oferujemy drewniane leżaki reklamowe, które uprzyjemnią wypoczynek Twoim klientom. Jako producent leżaków reklamowych, jesteśmy w stanie wydrukować każdy wzór, więc otrzymujesz indywidualny leżak reklamowy z własnym nadrukiem. Twoje grafiki są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, ponieważ osiągamy bardzo dobrą trwałość nadruku. Na stronie znajdziesz przykładowe realizacje. Leżak ogrodowy sprawdzi się zarówno podczas imprez na świeżym powietrzu, jak i wszelkich wydarzeń tematycznych, odbywających się w zamkniętej przestrzeni. Reklamowy leżak z logo firmy może stworzyć wyjątkową aranżację niejednego stanowiska targowego. Leżak z logo sprawdzi się również w restauracjach z ogródkami albo w barach na plaży. Odwiedzający takie miejsca będą mogli nie tylko wypocząć, ale przy okazji dowiedzą się czegoś interesującego na temat oferty prezentowanej firmy. Leżaki personalizowane to materiał promocyjny, po który sięga coraz więcej podmiotów. Znajdują one szerokie zainteresowanie przede wszystkim w sezonie letnim.

Dla zapewnienia większego komfortu, leżaki reklamowe posiadają specjalne zabezpieczenia oraz trójstopniową regulację. Bezpieczeństwo jest dla nas kluczową kwestią. Leżaki reklamowe sprawdzą się w restauracji oraz podczas organizacji eventów. Są też doskonałą opcją dla hoteli, zapewniają odpoczynek w plenerze, a goście z łatwością przeniosą lekkie leżaki reklamowe z drewna, dając wygodę siedzenia np na tarasie.

 

Leżaki z nadrukiem

Produkujemy leżaki z logo, które będą wyglądały doskonale, nawet spędzając cały sezon na słońcu oraz deszczu, ponieważ tkanina jest wodoodporna. Sam stelaż leżaków wykonany jest natomiast z drewna bukowego, które jest nie tylko bardzo mocne, ale jednocześnie niezwykle efektowne. W ramach świadczonych usług oferujemy pomoc przy tworzeniu grafik na nadruk na leżakach lub parawanach. Możesz wybrać wzór samodzielnie albo skorzystać z naszych gotowych propozycji i szablonów nadruku. Leżaki personalizowane to znakomity materiał promocyjny oraz pomysł na prezent dla najbliższych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu na stronie Mint2print.pl.

Leżak reklamowy 

Jako producent leżaków reklamowych, wykonujemy gadżety reklamowe z własnym nadrukiem. W przypadku uszkodzenia, możesz posiłkować się dodatkową tkaniną, a zamówienia złożysz w parę chwil na naszej stronie. Możesz wybrać jeden z kilku wzorów, grafikę w pełnym kolorze, wykonać nadruki z logo i mieć pewność, że ów nadruk zawsze będzie doskonale wyglądał. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, każdy z leżaków reklamowych jest wytrzymały i bardzo wygodny, za sprawą zastosowania podłokietników.

 

Drewniane leżaki reklamowe

Leżak reklamowy z podłokietnikiem znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Drewniane leżaki reklamowe z wymienną tkaniną z drewna bukowego z podłokietnikami doskonale sprawdzą się jako reklama lub prezent. Istotną cechą jest lekkość i wytrzymałość, bo niezależnie czy jesteś na plaży, w plenerze czy ogrodzie, wszędzie wygoda jest kluczową sprawą. Nasze leżaki reklamowe, które znajdziesz w ofercie Mint2Print, cechują się bardzo dobrą jakością. Drewno użyte do ich budowy, posiada szereg atestów i było sprawdzone na obciążenia, które może przyjąć. Nasze produkty, posiadają drewno najwyższej jakości.

Leżaki reklamowe sprawdzą się w?

Pewnie zastanawiasz się, komu jest potrzebny leżak reklamowy? Leżaki sprawdzą się różnych branżach, od restauracji przez foodtrucki po hotele i spa, gdzie będą doskonale eksponować logo. Reklama to nie jedyna z zalet leżaków reklamowych z własnym nadrukiem, które produkujemy. Leżak z logo z tyłu jest odporny na warunki atmosferyczne. Oferujemy leżaki z dodatkową tkaniną, którą łatwo wymienisz, gdy stara ulegnie uszkodzeniu. Zamówienia możesz składać bezpośrednio na stronie lub przez telefon, który znajdziesz w zakładce kontakt.

 

Leżak ogrodowy

Leżaki reklamowe to nie tylko gadżety reklamowe i nadruk logo, choć jest to najpowszechniejsze zastosowanie leżaków reklamowych. Możesz uzyskać bardzo ciekawe efekty wizualne, gdy zastosujesz oryginalny projekt. Twoja rodzina skorzysta z tego rozwiązania, ponieważ nasze produkty posiadają doskonałą jakość nadruku. Spraw by Twój wypoczynek w ogrodzie obfitował w wygodę, również za sprawą podłokietnika, w który leżaki reklamowe są wyposażone w standardzie.