Ścianka reklamowa łukowa CAMELUS S

CAM25-S 250x230

 

ŚCIANKA TEKSTYLNA ŁUKOWA CAMELUS S

to produkt cieszący się dużą popularnością ze względu na stabilną konstrukcję oraz charakterystyczny łukowy kształt, który zapewnia rozległą i efektowną ekspozycję materiałów reklamowych. Dzięki lekko zakrzywionym krawędziom grafika jest widoczna częściowo również z boku. Zastosowany system Smart Display umożliwia szybki i beznarzędziowy montaż.

CAMELUS S to wysoce atrakcyjny i uniwersalny nośnik reklamowy, który wykorzystasz jako tymczasową ekspozycję i promocję swojej marki m.in. podczas targów branżowych, konferencji prasowych oraz wszelkich przedsięwzięć promocyjnych. Nasze ścianki reklamowe idealnie sprawdzą się także jako stałe elementy aranżacji w siedzibie firmy, instytucji czy lokalu. Ten model ścianki reklamowej jest szczególnie polecany zwłaszcza jako profesjonalne tło fotograficzne, które idealnie spełni funkcję np. ścianki weselnej


ŚCIANKA REKLAMOWA CAMELUS S - SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ścianki to wytrzymały stelaż z aluminiowych rurek o średnicy 30 mm. Elementy zostały ponumerowane dla łatwiejszego i sprawniejszego montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Specjalnie profilowana konstrukcja utrzymuje odpowiednią pozycję i nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych elementów stabilizujących

Stelaż ścianka reklamowa łukowa


ŚCIANKA REKLAMOWA CAMELUS S - WYDRUK WYSOKIEJ JAKOŚCI

Uzupełnieniem eleganckiej konstrukcji ścianki jest fotograficznej jakości wydruk, który otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest wyjątkowo trwały, ponieważ barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny. Istnieje możliwość naniesienia grafiki jedno- lub dwustronnie

DODATKOWA GRAFIKA (opcjonalnie)
Masz więcej pomysłów na nadruki na swojej ściance? Postaw na oszczędne rozwiązania i zamów dodatkowe wymienne grafiki bez ponoszenia kosztów kolejnych konstrukcji! 

Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały.

Ścianka reklamowa łukowa 


ŚCIANKA REKLAMOWA CAMELUS S - PROSTE MOCOWANIE GRAFIKI

Montaż grafiki jest niezwykle prosty i odbywa się się poprzez naciągnięcie elastycznej tkaniny na gotową konstrukcję. Całość uzupełnia praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszywany od dołu - dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 

 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Wzmocniona torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie całej konstrukcji razem z grafiką. Dołączony pokrowiec z zamkiem błyskawicznym został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.

 


W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 

 

 

 

Wymiary ścianki:


Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Jednostronny

CAM25-S 250x230

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 1 079,10 
(1 327,29  z VAT)
CAMS250-PSS-F-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.