Wymienna grafika do ścianki ELEPHANTO HEAVY

ELE24-H 235x235

DODATKOWA WYMIENNA GRAFIKA DO ŚCIANKI ELEPHANTO HEAVY

Wszystkie nasze ścianki tekstylne posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Tkanina z wydrukiem jest dedykowana do konkretnego modelu i rozmiaru ścianki. 
 
Dodatkowy wydruk do ścianki Elephanto Heavy to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz prezentować dokładnie te materiały firmowe, których aktualnie potrzebujesz, bez konieczności zakupu kolejnej konstrukcji
Uzupełniająca grafika pozwoli Ci szybko i w prosty sposób zaaranżować np. stoisko wystawiennicze na targach, a po zakończonym wydarzeniu zmienić tkaninę na dekoracyjny wydruk, który wyeksponujesz w siedzibie firmy. Możliwość zamówienia wymiennej grafiki sprawia, że bez problemu zaktualizujesz swoją ofertę reklamową lub umieścisz na niej całkowicie nowe treści.
 
DRUK: Grafika drukowana jest na materiale stretch o gramaturze 230g/m2. Zastosowana innowacyjna technologia  sublimacji gwarantuje wysokonasycone barwy, perfekcyjną jakość druku oraz odporność na promieniowanie słoneczne i opady atmosferyczne. W przypadku zabrudzenia, tkaninę można przetrzeć wilgotną szmatką lub wyprać. 
 
WARIANTY ZADRUKU: W przypadku tego modelu nadruk wykonujemy jednostronnie lub dwustronnie. Przy druku jednostronnym tył ścianki pozostaje biały. 
 
MONTAŻ: Montaż grafiki odbywa się bardzo sprawnie, bez konieczności używania żadnych narzędzi. Elastyczną tkaninę naciąga się na zmontowaną konstrukcję, a następnie zapina na zamek błyskawiczny umieszczony u dołu grafiki. 
 
Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji. 
 


JEDNOSTRONNY

235x235

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 580,00 
(713,40  z VAT)
ELE240H-PSS-F-GR
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również