Roll-up reklamowy TESTUDO

ROLL UP TESTUDO 

zapewni oryginalną i skuteczną promocję Twojej marki oraz posłuży do przejrzystej prezentacji wybranych materiałów. To przyciągający wzrok nośnik reklamy, który umieścisz w swojej firmie lub zabierzesz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zrobić szybkie i oszałamiające wrażenie na kliencie.

TESTUDO to model o
dodatkowych wzmocnieniach, który sprawdzi się w siedzibach firm, instytucjach, centrach handlowych, na targach, konferencjach oraz różnego rodzaju eventach. 
 
Wśród najważniejszych zalet naszych rollupów można wymienić: możliwość zastosowania wymiennej grafiki, solidną konstrukcję, łatwość w obsłudze czy wygodne transportowanie. Po zakończonej prezentacji wydruk zwija się do praktycznej kasety, która ułatwia przechowywanie aż do ponownego użycia.  
 
 
MECHANIZM ROZWIJAJĄCY
Mechanizm rozwijający grafikę został wykonany z wysokiej jakości tworzywa tak, by zapewnić rollupowi pełną funkcjonalność oraz niezawodność. Dzięki temu masz pewność, że system będzie działał płynnie, a ruchome elementy nie ulegną szybkiemu zużyciu przy regularnym korzystaniu.
 
 
SOLIDNA PODSTAWA
Srebrną kasetę roll-upa wykonano ze wzmocnionego aluminium poddanego anodowaniu, które zapobiega korozji. Na spodzie wytrzymałej kasety ukryto dwie obrotowe nóżki, które zapewniają dodatkową stabilność konstrukcji. Całość wyróżnia wysoka funkcjonalność i minimalistyczny design.
 
LISTWA ZATRZASKOWA
Listwa zatrzaskowa z anodowanego aluminium gwarantuje pewne mocowanie grafiki. Intuicyjny system wyposażony w dwie zaślepki pozwala Ci w prosty i szybki sposób umieścić wydruk w listwie, a w razie potrzeby wymienić grafikę na inną.
 
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK
Decydując się na TESTUDO - fotograficznej jakości wydruk Twojego projektu otrzymujesz w cenie rollupa! Dzięki zastosowanej technologii druku UV grafiki na naszych rollupach wyróżniają się trwałym i bogatym nasyceniem kolorów. Nadruk cechuje odporność na ścieranie i promieniowanie UV, dlatego grafika zawsze będzie prezentować się fenomenalnie. Drukowanie odbywa się na całej powierzchni materiału, bez pozostawiania nieestetycznych białych pasków po bokach.
 
 
MASZT TYPU BUNGEE 
Zastosowanie modułowego masztu typu bungee (system aluminiowych rurek połączonych elastyczną gumką) zapewnia kompaktowość i ułatwia transport całego systemu. Maszt osadza się w podstawie rollupa, by zapewnić mu jeszcze większą stabilność. 
 
 
PRAKTYCZNY POKROWIEC W ZESTAWIE
Wygodny transport nośnika umożliwi Ci kompaktowa torba, którą dołączamy do każdego modelu. Wszystkie komponenty rollupa idealnie mieszczą się w pokrowcu wyposażonym w zamek błyskawiczny i uchwyt. Dodatkowo torba posiada specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwy roll up. 
 W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ: 
- roll-up
- wydruk Twojego projektu na wysokiej jakości tkaninie
- torbę transportową za darmo
 
 
 

Wymiary Roll-upa


Naturino

85/200

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 249,00 
(306,27  z VAT)
TES85NT-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również