Flaga reklamowa LARRUS

FLAGA REKLAMOWA LARRUS  

to wytrzymały i mobilny materiał reklamowy, który sprawdzi się zarówno przy ekspozycji zewnętrznej, jak i w pomieszczeniach. Lekka konstrukcja oraz szeroki wybór podstaw, pozwala na zastosowanie flag na niemal każdym podłożu! 
 
 
ZASTOSOWANIE: Flagi stanowią jeden z najbardziej atrakcyjnych elementów reklamowych stosowanych w reklamie outdoorowej  - doskonale sprawdzą się na eventach i imprezach plenerowych, na plażach, w parkach czy na stokach narciarskich i górskich szlakach. Podczas wydarzeń sportowych i festiwali mogą służyć jako punkt orientacyjny, wyznaczający drogę. Tego rodzaju nośnik warto również umieścić przed sklepem, knajpą czy innym lokalem użytkowym, by zachęcić potencjalnych klientów do wizyty. Z kolei flagi stosowane przed siedzibą firmy lub instytucją podnoszą prestiż i pełnią funkcję reprezentacyjną. 
W przypadku zastosowań wewnątrz obiektów - niższe flagi mogą stanowić element aranżacji stoiska targowego lub promocyjnego. 
 
DRUK: Grafika powstaje w innowacyjnej technologii sublimacji - w procesie druku tusz wnika w strukturę tkaniny, dzięki czemu nadruk na fladze jest wyjątkowo trwały i odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak: promieniowanie słoneczne, wiatr, opady atmosferyczne. Drukowanie odbywa się na całej powierzchni materiału, bez pozostawiania nieestetycznych białych pasków po bokach.
Materiał flagowy to wysokiej jakości tkanina poliestrowa o gramaturze 115g.
 
 • Zadruk jednostronny przechodzi na drugą stronę - wówczas grafika jest lewoczytelna (efekt odbicia lustrzanego). W zależności od kolorów projektu przebicie wynosi około 80%. Wariant zadruku z jednej strony jest powszechnie stosowany w celach reklamowych, szczególnie w połączeniu z podstawą rotacyjną. 

 • Zadruk dwustronny: flaga składa się z dwóch niezależnych grafik oddzielonych separatorem blokującym świato. Ponadto, istnieje możliwość zakupienia wymiennej grafiki.
 
 
W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- tkaninę z nadrukiem w wysokiej jakości
- elastyczny, wytrzymały maszt z włókna szklanego
 
 
Podstawa do kupienia osobno!- oferujemy szeroki wybór podstaw oraz akcesoriów do flag, które zastosujesz na dowolnym podłożu. Do miękkich gruntów polecamy podstawy wbijane i wkręcane, natomiast do twardych podłoży dedykowane są cięższe podstawy płaskie lub krzyżowe przygotowane w kilku wariantach.
 
W akcesoriach do systemów flagowych znajdziesz także wzmocnioną torbę transportową z okienkiem identyfikacyjnym, która ułatwi Ci przenoszenie oraz przechowywanie zestawu. 
 

Promocyjna cena dotyczy flag z zadrukiem jednostronnym.
* Oferta promocyjna trwa od 1.07.2021r. do 31.07.2021r.
** Podane ceny są wartościami netto - należy do nich doliczyć 23% VAT

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 5+ 20+ 100+ 250+
Cena 91,00 zł 85,00 zł 80,00 zł 76,00 zł
wartość netto 97,00 
(119,31  z VAT)

M-ST-FLA-L-S-SET
+

Akcesoria do flag