Wymienna grafika do ścianki CAMELUS S

WYMIENNA GRAFIKA DO ŚCIANKI CAMELUS S

Wszystkie nasze ścianki tekstylne posiadają możliwość zastosowania dodatkowej grafiki. Wymienna tkanina z nadrukiem dedykowana jest do określonego modelu i rozmiaru ścianki. 

 

Jeśli planujesz zakupić, bądź już posiadasz, ściankę Camelus - zaopatrz się w dodatkowe grafiki, które wyeksponują materiały reklamowe lub dekoracyjne Twojej firmy. Zastosuj to ekonomiczne rozwiązanie i postaw na elastyczność, która pozwoli Ci swobodnie zmieniać nadruki na Twojej ściance, kiedy tylko tego potrzebujesz. 

 

DRUK: Grafika naniesiona w technologii sublimacji gwarantuje świetne nasycenie kolorów, wyraziste kontury oraz odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak: promieniowanie słoneczne czy opady atmosferyczne. Tkaninę z nadrukiem można prać w razie zabrudzeń.

Uwagi: W przypadku zamówienia tkaniny z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały. 

 

MONTAŻ: Montaż wydruku przebiega bardzo sprawnie i odbywa się bez użycia narzędzi. Grafika składa się z dwóch warstw tkaniny zapinanych u dołu na zamek błyskawiczny. 

 

Wskazówki: Ścianka z nadrukiem, którą na co dzień eksponujesz np. w siedzibie firmy w celach dekoracyjnych, może posłużyć do zaprezentowania materiałów reklamowych np. na targach, gdzie liczy się atrakcyjność i skuteczność komunikatu marketingowego. Dodatkowy wydruk sprawdzi się też np. jako profesjonalne tło do wideokonferencji lub sesji fotograficznej

 

Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji. 

JEDNOSTRONNY

250x230

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 429,00 zł 398,00 zł 367,00 zł 356,00 zł
wartość netto 461,00 
(567,03  z VAT)

CAMS250-PSS-F-GR
+

Akcesoria do flag