Obraz tekstylny LED na ramie 50 mm

OBRAZ TEKSTYLNY LED 50 mm
zastosowanie: podświetlany obraz na ścianie lub sufit LED

Odmień swoje wnętrze poprzez kolor, światło i blask! Obrazy z podświetleniem LED pozwolą wyeksponować ulubione grafiki, a przy okazji uzyskać klimatyczne oświetlenie wnętrza. To ekonomiczny sposób na szybką dekorację domu oraz przestrzeni biurowych. 

Wydrukujemy i podświetlimy fotografie Twoich bliskich, motywy roślinne, zachody słońca, pejzaże czy panoramy wielkich miast. Wydajne i energooszczędne moduły LED umieszczone wewnątrz ramy podkreślą grę światła i cienia na grafice. Stanowią również subtelne źródło światła w pomieszczeniu, będąc jednocześnie ciekawą alternatywą dla kinkietów, oświetlenia na korytarzu czy lampek nocnych. 

Możesz również pomyśleć o dekoracji nieco inaczej i przenieść obraz ze ścian na sufity! Często nie mamy co zrobić z powierzchnią sufitu, a malowanie ich na biało zaczyna być nudne. Wybierz interesujący motyw, a my wydrukujemy go na tkaninie, którą wyeksponujesz pod samym sufitem! W sprytny sposób połączysz właściwości dekoracyjne i użytkowe - sufit będzie nietuzinkową dekoracją i źródłem światła we wnętrzu. 

 

ESTETYCZNA ALUMINIOWA RAMA

Ramę obrazu stanowi lekka aluminiowa konstrukcja, na którą napina się wydruk na tkaninie. Po założeniu grafiki, rama jest niemal niewidoczna od frontu, co zapewnia modny minimalizm. Dzięki anodowaniu boki ramy (szer. 5 cm) mają gładką srebrną powierzchnią, która nie zatrzymuje zabrudzeń. 

 

GRAFIKA NA ELASTYCZNEJ TKANINIE

Wydruk powstaje na tkaninie dedykowanej do podświetleń - dzięki temu masz pewność, że kolory będą odpowiednio nasycone, a czernie głębokie. Krawędzie wykończone silikonową gumką pozwalają na szybkie wpięcie grafiki w profil ramy. Przyjazny środowisku druk UV LED zapewnia fotograficzne odwzorowanie szczegółów oraz trwałość. Materiał z nadrukiem możesz prać, składać czy rolować - po naciągnięciu na ramę nadal będzie prezentował się świetnie.

 

 

PODŚWIETLENIE LED

Diody LED są zamontowane na tyle ramy (na tzw. "plecach" z płyty kompozytowej) - dzięki temu równomiernie podświetlają obraz od tyłu. Optymalnie dobrane moduły LED nie "prześwietlają" grafiki - Twój obraz jest odpowiednio skontrastowany, a przejścia tonalne subtelne i efektowne. Ważne: W zamówieniu określ rodzaj zasilania - dostarczymy Ci konstrukcję z odpowiednio przygotowaną elektryką. Do wyboru zasilanie wtykowe (z pleców ramy odprowadzony przewód o dł. ok. 2 m zakończony zasilaczem wtykowym do gniazdka o napięciu 230 V) lub zasilanie montażowe (z tyłu ramy odprowadzone są przewody, które podpinasz do kabli 230V wypuszczonych ze ściany).


SKŁADANIE RAMY

Montaż polega na skręceniu aluminiowych profili - zrobisz to w kilku krokach, przy pomocy dołączonych łączników kątowych i klucza imbusowego. Ostatni etap to wpięcie silikonowych krawędzi Twojego wydruku w specjalny profil w ramie.


WYMIANA GRAFIKI

Dzięki możliwości wymiany grafiki możesz zmieniać dekoracje w zależności od upodobań czy pory roku - wprowadź do swojego wnętrza świeże i energetyzujące motywy na wiosnę, a jesienią - ciepłą i przytulną kolorystykę. Zdejmowane grafiki łatwo przechowasz - złożone w kostkę nie zabierają miejsca. Z łatwością domówisz następne wydruki i wepniesz w zamontowane już ramy.


FORMAT I RODZAJE MOCOWAŃ 

Obraz z podświetleniem LED na tyle ramy możesz zamówić w formacie od 50x70 cm do 200x200 cm. Ramę z podświetlaną grafiką możesz zamontować bezpośrednio do ściany - w prosty sposób wzbogacisz aranżację o oryginalny obraz z iluminacją. Sufit z wewnętrznym podświetleniem LED zamocujesz bezpośrednio do sufitu lub na dedykowanych do tego modelu stalowych linkach

 

ZALETY: 

Szybki i łatwy montaż - nie wymaga doświadczenia oraz użycia specjalistycznych narzędzi
Błyskawiczna wymiana grafiki - zamów nowy wydruk i wepnij w ramę
Estetyczna rama - pasuje do każdego stylu wnętrza
Energooszczędne i efektowne oświetlenie - moduły LED są już zamontowane, okablowanie przygotowane do montażu
Fotograficzna jakość wydruku - doskonała rozdzielczość i żywe kolory
Trwały nadruk - odporność na promieniowanie UV, wilgoć i temperaturę; można prać oraz prasować
Niskie koszty transportu i wygodne przechowywanie - ramę łatwo skręcić/rozkręcić, a wydruki można składać i rolować

 

W zestawie otrzymujesz:
- kompletną ramę (profile, łączniki, plecy ramy z zamontowanymi diodami) + klucz imbusowy
- wydruk na tkaninie
- zasilanie (określ rodzaj: montażowe/ zasilacz wtykowy)
 
 
Rozmiar:
50x70
Rozmiar:
50x70

50x70

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 584,10 
(718,44  z VAT)
SF50T-50-70-SB-PS-LEDT
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również