Obraz tekstylny LED na ramie 100 mm

OBRAZ TEKSTYLNY LED NA RAMIE 100 mm | jedno- lub dwustronny
zastosowanie: obraz LED na ścianę; ścianka LED (wolnostojąca lub na kółkach); sufit LED

Decydując się na obraz z podświetleniem zyskujesz nie tylko wydruk ulubionych grafik w wielkim formacie, ale i klimatyczne oświetlenie w energooszczędnej technologii LED. Tekstylny obraz to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o oryginalnym wystroju wnętrza i swobodnej zmianie aranżacji, ale nie chcą obarczać się kosztownymi i czasochłonnymi remontami. W przypadku obrazu na tkaninie sytuacja jest prosta - aluminiową ramę montujesz tylko raz, a nadruki zmieniasz, kiedy chcesz - bez narzędzi, zdzierania tapet czy zatrudniania ekip montażowych. 

Estetyczna srebrna rama o głębokości 100 mm pozwala wyeksponować jeden lub dwa nadruki jednocześnie! Wszystko zależy od sposobu ekspozycji: ramę możesz zamontować do ściany lub pod sufitem - wtedy widoczna jest tylko jedna grafika z podświetleniem. Jeśli zdecydujesz się na mocowania typu stopy lub stopy na kółkach - otrzymasz funkcjonalną ściankę z dwoma podświetlonymi wydrukami. 

 

RAMA - SOLIDNA KONSTRUKCJA I SZYBKI MONTAŻ DIY

Rama składa się z aluminiowych profili, w których umieszcza się grafiki wydrukowane na tkaninie. Błyskawicznie złożysz swoją konstrukcję - wystarczy użyć dedykowanych łączników kątowych i imbusa. Profile poddane procesowi anodowania mają elegancki srebrny kolor, a ich powierzchnia jest gładka i przyjemna w dotyku. Rama od frontu nie jest zbyt widoczna, dzięki czemu będzie pasowała do każdego stylu wnętrza

 PODŚWIETLENIE SUPER LED

Obraz tekstylny posiada wbudowane wewnętrzne podświetlenie Super LED. Moduły LED umieszczone w krawędziach ramy pozwalają na jednoczesne podświetlenie dwóch grafik! Dodatkowo, źródło światła jest już zamocowane w konstrukcji, więc nie musisz męczyć się z instalacją oświetlenia - wystarczy połączyć przygotowane wtyki i podłączyć całość do zasilania (zasilanie montażowe wyprowadzone ze ściany lub dedykowany zasilacz). Diody Super LED zostały dobrane specjalnie pod kątem energooszczędności, mocy oraz temperatury barwowej - dzięki temu masz pewność, że Twój wydruk będzie równomiernie podświetlony i nie musisz obawiać się o duże zużycie prądu. GRAFIKA TEKSTYLNA 

Twój projekt drukujemy na tkaninie dedykowanej do podświetleń, która odpowiednio przepuszcza światło, nie "prześwietlając" grafiki. W przypadku jednostronnego obrazu - z tyłu ramy wpina się czarną tkaninę nero backlight. Krawędzie są wykończone silikonową gumką, która umożliwia wygodne wpięcie tkanin w specjalne profile po obu stronach ramy. Możesz mieć pewność, że grafika będzie idealnie napięta. 

 

WYMIANA GRAFIKI

Ramę montujesz tylko raz - a wydruki zmieniasz, kiedy chcesz! Dzięki temu błyskawicznie odświeżysz aranżację - samodzielnie, bez narzędzi i bez konieczności demontażu czy ponownego składania ramy. 
Szukasz inspiracji? Zmieniaj grafiki w zależności od pory roku i wprowadź do swojego wnętrza energetyzujące motywy na wiosnę, a jesienią - ciepłą i przytulną kolorystykę. Zamów kolejny wydruk. 

 
WIELKOŚĆ RAMY I RODZAJE MOCOWAŃ 
Minimalny format: 70x100 cm, maksymalny format: 300x250 cm.
(W przypadku dużych formatów rama posiada dodatkowe stabilizatory)
 
Rama LED o głębokości 100 mm pozwala zaprezentować jedną grafikę (druk jednostronny) lub dwie grafiki jednocześnie (druk dwustronny).
Jednostronny obraz możesz przytwierdzić do ściany dobierając mocowania ścienne albo podwiesić pod sufitem za pomocą stalowych linek
Jeśli planujesz wyeksponować dwie strony obrazu - wybierz mocowanie typu stopy>, stopy na kółkach (lub ewentualnie linki do podwieszeń). W ten sposób uzyskasz mobilną ściankę, którą możesz dowolnie ustawiać.
 
 

ZALETY: 

Szybki i łatwy montaż - nie wymaga doświadczenia oraz użycia specjalistycznych narzędzi
Błyskawiczna wymiana grafiki - zamów nowy wydruk i wepnij w ramę
Estetyczna rama - pasuje do każdego stylu wnętrza
Mocne oświetlenie Super LED - diody LED już zamontowane w ramie, okablowanie przygotowane do montażu
Fotograficzna jakość wydruku - doskonała rozdzielczość i żywe kolory
Trwały nadruk - odporność na promieniowanie UV, wilgoć i temperaturę; można prać oraz prasować
Niskie koszty transportu i wygodne przechowywanie - ramę łatwo skręcić/rozkręcić, a wydruki można składać i rolować

 

Zestaw zawiera:
- aluminiowe profile z zamontowanymi LEDami, łączniki kątowe, klucz imbusowy
- dwa wydruki na tkaninie (lub jeden wydruk + jedna czarna tkanina na tył ramy) 
- zasilanie montażowe lub zasilacz wtykowy (zgodnie z wyborem określonym w zamówieniu)
 
 Mocowanie do zamówienia osobno (stopy, stopy na kółkach, linki do podwieszeń)

 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 995,40 
(1 224,34  z VAT)
SF100-70-100-SB-NR-LEDK
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również