Obraz tekstylny na ramie 18 mm

OBRAZ TEKSTYLNY NA ALUMINIOWEJ RAMIE 18mm

to niebywale oryginalny, szybki, a przy tym ekonomiczny sposób na aranżację wnętrza. Raz zamontowana aluminiowa rama pozwala Ci wymieniać grafiki w dowolnej chwili - intuicyjnie i przy minimalnych kosztach

Lekka rama o głębokości 18 mm doskonale wyeksponuje dowolnie wybrany przez Ciebie motyw - możesz powiesić na ścianie grafikę z reprodukcją znanego dzieła, urokliwym pejzażem lub zdjęciami swoich bliskich. Elegancką ramę z Twoim nadrukiem umieścisz w salonie, sypialni, korytarzu lub pokoju dziecięcym - wystarczy wolne miejsce na ścianie, by cieszyć się nieskończonymi możliwościami aranżacji, które daje Ci szybka i beznarzędziowa wymiana grafiki. 

 

ESTETYCZNA ALUMINIOWA RAMA

Obraz tekstylny w prosty sposób napina się na konstrukcję, która składa się z czterech profili skręcanych imbusem w narożnikach. Srebrna rama powieszona na ścianie jest praktycznie niewidoczna od frontu, co dodaje nowoczesności całej ekspozycji. W tym modelu boki ramy są bardzo wąskie - 18 mm - a dzięki anodowaniu zyskują piękny srebrny odcień i przyjemną w dotyku powierzchnię, która nie zatrzymuje brudu.
 

SKŁADANIE RAMY

Wystarczy skręcić profile ramy za pomocą łączników kątowych i przywiercić gotową konstrukcję do ściany (bezpośrednio lub z użyciem dodatkowego elementu mocującego). Następnie wpiąć krawędzie wydruku w profile i gotowe!

 

WYMIANA GRAFIKI

Ramę montujesz tylko raz, a grafikę możesz zmieniać wielokrotnie i to bez żadnych narzędzi! Dzięki możliwości wymiany tkaniny, jedyne co Cię ogranicza to Twoja własna wyobraźnia. Zmieniaj obrazy w zależności od pory roku, zainteresowań, kolorów nowych mebli i innych dodatków. Możesz też zaskoczyć domowników i wpiąć grafikę z motywem urodzinowym! Po prostu zamów u nas kolejny wydruk. 

 

FORMAT I RODZAJE MOCOWAŃ 

Wybór formatów: minimalny: 50x70 cm, maksymalny: 200x200 cm
Ramy o głębokości 18 mm są dedykowane do montażu ściennego. Gotową konstrukcję przywiercasz bezpośrednio do ściany (rama posiada przygotowane otwory do nawierceń) lub z użyciem dodatkowych elementów montażowych .

Zobacz film z montażu: 

 

ZALETY: 
Szybki i łatwy montaż - nie wymaga doświadczenia oraz użycia specjalistycznych narzędzi 
Błyskawiczna wymiana grafiki - zamów nowy wydruk i wepnij w ramę
Estetyczna rama - pasuje do każdego stylu wnętrza 
Fotograficzna jakość wydruku - doskonała rozdzielczość i żywe kolory
Trwały nadruk - odporność na promieniowanie UV; można prać oraz prasować 
Niskie koszty transportu i wygodne przechowywanie - ramę łatwo skręcić/rozkręcić, a wydruki można składać i rolować

 

W komplecie otrzymujesz:
- ramę z łącznikami + klucz imbusowy
- wydruk Twojego projektu na tkaninie 

 

 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 361,00 
(444,03  z VAT)
SF18-150-200-PS
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również