Wymienna grafika do standu reklamowego MANTIS

MAN80 80/230

WYMIENNA GRAFIKA DO STANDU REKLAMOWEGO MANTIS i MANTIS PLATE

Wszystkie standy reklamowe dostępne w naszej ofercie posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Tkanina z wydrukiem dedykowana jest do konkretnego modelu oraz rozmiaru konstrukcji.
 
Potrzebujesz dodatkowego wydruku do swojego standu? Jeśli posiadasz już naszą konstrukcję Mantis - możesz nabyć wymienne grafiki bez konieczności zakupu kolejnych kompletnych systemów. Skorzystaj z praktycznych i oszczędnych rozwiązań i dowolnie zmieniaj materiały reklamowe w zależności od potrzeby. 
 
DRUK: Grafika nadrukowana na mocnym materiale stretch o gramaturze 230g/m2 charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem oraz bogactwem kolorów. Wyrazisty druk w technologii sublimacyjnej wyróżnia odporność na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu Twój projekt będzie prezentował się nienagannie przez długi czas. Tkaninę z wydrukiem bez obaw można wyczyścić wilgotną ściereczką lub wyprać. 
 
WARIANTY ZADRUKU: Możesz wybrać wydruk  jednostronny lub dwustronny. W przypadku nadruku jednostronnego, tył tkaniny pozostaje biały.
 
MONTAŻ: Prosty i błyskawiczny montaż grafiki polega na naciągnięciu elastycznej tkaniny na stelaż standu. Dolna krawędź dwuwarstwowego materiału wykończona jest zamkiem błyskawicznym, co gwarantuje idealne napięcie grafiki
 
Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji.
 


Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja animowana
wartość netto 188,00 
(231,24  z VAT)
MAN80-230-PSS-F-GR
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również