Ścianka reklamowa ELEPHANTO HEAVY

ŚCIANKA TEKSTYLNA ELEPHANTO HEAVY 

to wzmocniony model ścianki reklamowej Elephanto. Zachowano klasyczny i elegancki kształt prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami, natomiast konstrukcja została wyposażona w znacznie szersze rurki oraz elementy stabilizujące. Ten solidny model wystawienniczy sprawdzi się podczas wydarzeń, takich jak: prestiżowe targi, konferencje prasowe, eventy artystyczne czy sportowe. Idealnie nadaje się na rozmaite wydarzenia o charakterze medialnym, gdzie stanowi eleganckie tło do wywiadów i zdjęć. 

Ścianka ELEPHANTO HEAVY jest mobilna - wybór tej formy reklamy bezpośrednio przekłada się na oszczędność - tę samą ściankę, którą na co dzień używasz jako ekspozycji w siedzibie swojej firmy, możesz wykorzystać np. jako element stoiska targowego!
 
 
 
SOLIDNA KONSTRUKCJA i PROSTY MONTAŻ

Konstrukcja ścianki to system aluminiowych rurek oraz solidna podstawa, którą stanowią dwie szerokie stopy stabilizujące. Oprócz wysokiej funkcjonalności wyróżniają się eleganckim i minimalistycznym designem. Odpowiednio ponumerowane elementy stelaża pomagają szybko i sprawnie zamontować ściankę. 

 
  
 
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK

Grafika wykonana w technologii druku sublimacyjnego wyróżnia się niepowtarzalną intensywnością oraz perfekcyjnym odwzorowaniem barw. Właściwości tkaniny z zadrukiem sublimacyjnym umożliwiają jej pranie w razie zabrudzenia. Ponadto naniesiona grafika jest trwała i odporna na promieniowanie UV. Do wyboru druk jedno- lub dwustronny

DODATKOWA WYMIENNA GRAFIKA (opcjonalnie)
Masz więcej pomysłów na projekty do swojej ścianki? Możesz domówić dodatkowe wydruki

 

MOCOWANIE GRAFIKI 

Montaż grafiki polega na naciągnięciu elastycznej tkaniny na aluminiowy stelaż i zapięciu jej od dołu za pomocą zamka błyskawicznego. Materiał jest odpowiednio napięty i doskonale eksponuje naniesione treści.

 
 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Każdy model ścianki jest dostarczany wraz z praktycznym pokrowcem. Wygodna torba wyposażona w małe okienko identyfikacyjne ułatwi przenoszenie i przechowywanie całej konstrukcji wraz z wydrukiem.
 
 

 W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ: 

- kompletny stelaż ścianki

- doskonały wydruk projektu

- praktyczny pokrowiec transportowy
 

 

Wymiary ścianki:

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 843,00 zł 794,00 zł 744,00 zł 716,00 zł
wartość netto 892,00 
(1 097,16  z VAT)

ELE240H-PPS-F-SET
+