Ścianka reklamowa CAMELUS S

ŚCIANKA TEKSTYLNA CAMELUS S

to produkt cieszący się dużą popularnością ze względu na stabilną konstrukcję oraz charakterystyczny łukowy kształt, który zapewnia rozległą i efektowną ekspozycję materiałów reklamowych. Dzięki lekko zakrzywionym krawędziom grafika jest widoczna częściowo również z boku. Zastosowany system Smart Display umożliwia szybki i beznarzędziowy montaż.

CAMELUS S to wysoce atrakcyjny i uniwersalny nośnik reklamowy, który wykorzystasz jako tymczasową ekspozycję i promocję swojej marki m.in. podczas targów branżowych, konferencji prasowych oraz wszelkich przedsięwzięć promocyjnych. Idealnie sprawdzi się także jako stały element aranżacji w siedzibie firmy, instytucji czy lokalu. Ten model ścianki jest szczególnie polecany zwłaszcza jako profesjonalne tło fotograficzne, które idealnie spełni funkcję np. ścianki weselnej


SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ścianki to wytrzymały stelaż z aluminiowych rurek o średnicy 30 mm. Elementy zostały ponumerowane dla łatwiejszego i sprawniejszego montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Specjalnie profilowana konstrukcja utrzymuje odpowiednią pozycję i nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych elementów stabilizujących


WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK

Uzupełnieniem eleganckiej konstrukcji ścianki jest fotograficznej jakości wydruk, który otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest wyjątkowo trwały, ponieważ barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny. Istnieje możliwość naniesienia grafiki jedno- lub dwustronnie

DODATKOWA GRAFIKA (opcjonalnie)
Masz więcej pomysłów na nadruki na swojej ściance? Postaw na oszczędne rozwiązania i zamów dodatkowe wymienne grafiki bez ponoszenia kosztów kolejnych konstrukcji! 

 


MOCOWANIE GRAFIKI 

Montaż grafiki jest niezwykle prosty i odbywa się się poprzez naciągnięcie elastycznej tkaniny na gotową konstrukcję. Całość uzupełnia praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszywany od dołu - dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 

 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Wzmocniona torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie całej konstrukcji razem z grafiką. Dołączony pokrowiec z zamkiem błyskawicznym został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.

 


W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 

 

 

 

Wymiary ścianki:


Rewelacyjna ścianka. Błyskawicznie się składa i rozkłada, jakość druku na najwyższym poziomie
Napisz opinię
Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 661,00 zł 617,00 zł 574,00 zł 552,00 zł
wartość netto 704,00 
(865,92  z VAT)

CAMS250-PPS-F-SET
+