Obrus reklamowy z nadrukiem

OBRUS REKLAMOWY

Z PERSONALIZOWANYM NADRUKIEM
 
Obrusy z nadrukiem to bardzo interesująca forma reklamy i możliwość identyfikacji z marką.
Znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych, gdzie stanowią nie tylko praktyczne nakrycie stołu, ale także oryginalny element wystroju wnętrzaObrusy reklamowe nadają się również do hoteli, pensjonatów, ogródków gastronomicznych, sal bankietowych, na sale weselne czy sale konferencyjne
 
Rewelacyjnie sprawdzają się podczas eventów, takich jak targi, konferencje, spotkania integracyjne czy szkolenia odbywające się zarówno w plenerze, jak i wewnątrz obiektów
 
Umieść na nich dowolne projekty graficzne nawiązujące do klimatu panującego w Twoim lokalu. Motywy związane z kulturą amerykańską, komiksowe obrazki, chińskie napisy, kwiaty czy kolorowe kolaże? Zaprojektuj wzór, który będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza i wydrukuj go na nośniku dobrej jakości!
 

  

Po naszych nadrukach możesz spodziewać się najlepszego: intensywności kolorów, ostrości obrazu, delikatnych przejść tonalnych, które zapewnia nam nowoczesna technologia druku sublimacyjnego na tkaninach. 

 
Specyfikacja:
Tkanina: poliester 210 g
Druk: sublimacyjny
Wykończenie: obszycie z podwinięciem
 
 
 
Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 114,30 
(140,59  z VAT)
OBR-PS210-150-200
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również