Flaga reklamowa CASPIA

FLAGA REKLAMOWA CASPIA

to przenośny produkt reklamowy ceniony z uwagi na możliwość ekspozycji w wymagających warunkach atmosferycznych oraz wyrazisty przekaz. Dzięki szerokiej gamie podstaw oraz akcesoriów flagi sprawdzą się na różnego rodzaju podłożach.
 
ZASTOSOWANIE: Flagi stosowane są przede wszystkim w przestrzeniach otwartych, gdzie wiatr podkreśla ich dynamiczną, przyciągającą oko formę. Organizatorzy i sponsorzy wydarzeń plenerowych korzystają z flag nie tylko do celów marketingowych, ale także jako punkty orientacyjne ułatwiające uczestnikom poruszanie się po terenie imprezy. Tego rodzaju nośnik znakomicie sprawdzi się przed sklepem, lokalem gastronomicznym czy np. wypożyczalnią sprzętu zimowego, zachęcając do skorzystania z usług lub zrobienia zakupów. Flagi są często spotykane przy siedzibach firm, biur i salonów samochodowych, podnosząc prestiż każdej z tych działalności. W przypadku zastosowań wewnątrz obiektów - warto wyeksponować flagi podczas eventów biznesowych, targów oraz konferencji, gdzie zapewnią doskonałą widoczność Twojej marki oraz zaprezentują logo i inne elementy identyfikacyjne. 
 
 

 

DRUK: Najbardziej dynamicznie rozwijająca się technologia druku sublimacyjnego pozwala uzyskać grafiki, które wyróżniają się niebywałą trwałością - w procesie druku tusz wnika bezpośrednio w strukturę tkaniny, dzięki czemu nadruk na fladze zachowuje swoje właściwości oraz bogactwo kolorów. Wysokiej jakości tkanina poliestrowa o gramaturze 115g zapewnia bardzo dobrą widoczność grafiki z dwóch stron (nawet w przypadku jednostronnego nadruku), a także efektowne powiewanie flagi na wietrze. Grafika na fladze doskonale znosi ekspozycję na promieniowanie słoneczne, wiatr i opady atmosferyczne, można ją także prać oraz prasować.

 • W przypadku jednostronnego nadruku, grafika pojawia się na drugiej stronie jako odbicie lustrzane. Zależnie od zastosowanych w projekcie kolorów przebicie wynosi około 80% - zapewnia to efektowną ekspozycję treści.

 • Jeżeli jednak zależy Ci na dwóch niezależnych grafikach - zdecyduj się na opcję zadruku dwustronnego ze specjalnym separatorem blokującym światło. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowej wymiennej grafiki
 
 
W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- tkaninę z nadrukiem w wysokiej jakości
- elastyczny, wytrzymały maszt z włókna szklanego (w praktycznym tekstylnym pokrowcu)

 
WYBIERZ DOWOLNĄ PODSTAWĘ (do zakupienia osobno) - szeroka oferta podstaw i akcesoriów do flag pozwoli Ci zastosować reklamę na dowolnym gruncie. Do miękkich gruntów rekomendujemy podstawy wbijane i wkręcane, do twardych - cięższe podstawy płaskie lub krzyżowe w kilku wariantach (można skorzystać z dodatkowych obciążeń np. w postaci sakwy wodnej).
 
Wygodne przenoszenie i przechowywanie flagi umożliwi Ci praktyczny wzmocniony pokrowiec transportowy z okienkiem identyfikacyjnym. 
  

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

  • Instrukcja PDF
  • Instrukcja animowana

  Przygotowanie pliku przez Mint2Print

  Możesz zamówić przygotowanie pliku do druku lub przygotowanie koncepcji swojego projektu i przygotowanie jej do druku. Wybierz jedną z opcji.

  Brak przygotowania Do druku
  0,00  netto
  Tylko przygotowanie Do druku
  80,00  netto
  Koncepcja i przygotowanie Do druku
  180,00  netto
wartość netto 191,70 
(235,79  z VAT)
M-ST-FLA-C-L-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.

Zobacz również