Leżaki z logo – czy każdemu się opłacają?

14/03/2022
dodany przez Mint2Print
 Leżaki z logo – czy każdemu się opłacają?

Leżaki z logo są coraz popularniejszą formą reklamy. Czy tego typu nośnik zawsze jest dobrą inwestycją? A może nie we wszystkich branżach leżaki będą dobrym pomysłem? Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy naprawdę warto sięgnąć po leżaki reklamowe, a kiedy dać sobie spokój i postawić na inne formy promocji, koniecznie przeczytaj, co podpowiadają nasi eksperci w poniższym tekście.

W jakich branżach leżaki reklamowe mogą się przydać, a w jakich nie?

Czy leżaki reklamowe jako forma promocji marki sprawdzą się zawsze? Od razu odpowiadamy, że… niekoniecznie. Wszystko zależy nie tylko od Twojej branży, ale też od kontekstu danej kampanii reklamowej czy wydarzenia, na którym chcesz użyć leżaków z logo. Leżaki kojarzą się z letnim relaksem pod chmurką, z niezobowiązującą atmosferą i luzem. Właściciele, jakiego typu firm powinni pomyśleć o zainwestowaniu w taką formę reklamy?

Leżaki reklamowe będą niezastąpione w przypadku branży eventowej, gastronomicznej czy turystycznej. Biznesy z nimi związane nastawione są właśnie na budowanie atmosfery zabawy, odprężenia, zapomnienia o codziennych obowiązkach. Leżaki reklamowe będą więc do nich pasować idealnie. Co ważne, będą przy okazji pełnić praktyczną funkcję jako miejsca do siedzenia dla klientów lub odwiedzających.

Dla właściwego zastosowania leżaków reklamowych do promocji marki liczy się kontekst – na przykład czytelne wydzielenie przestrzeni do relaksu dla odwiedzających stoisko targowe. Dzięki temu stworzysz odpowiednią atmosferę i w pełni wykorzystasz potencjał leżaków zarówno jako formy reklamy, jak i funkcjonalnego siedziska.

Kilka sposobów na zastosowanie leżaków reklamowych – zainspiruj się!

Leżaki reklamowe świetnie sprawdzają się jako forma niezobowiązującej reklamy zewnętrznej, na przykład podczas plenerowych wydarzeń. Możesz też wykorzystać tego typu siedziska na zewnątrz swojego lokalu, o ile oczywiście podkreślisz, że strefę odpoczynku dedykujesz klientom, a reklama nie będzie zbyt nachalna. Twoja firma nie musi być związana z gastronomią – nawet w przypadku punktu usługowego, na przykład biura turystycznego, możesz pomysłowo zaaranżować przestrzeń… poczekalni czy kącika dla dzieci.

Inwestycja w leżaki reklamowe z logo marki opłaca się właścicielom różnego rodzaju gastronomicznych punktów. Przydadzą Ci się, jeśli prowadzisz kawiarnię lub bar z ogródkiem albo restaurację z wyjściem na przestronny taras. Leżaki są także niezastąpione w przypadku foodtrucków – lekkie, łatwe w transporcie siedziska można przewieźć i rozłożyć wszędzie, także na festiwalach czy innych imprezach plenerowych, na których pojawia się Twój mobilny punkt gastronomiczny.

Wybór leżaków warto wziąć pod uwagę również wtedy, gdy planujesz przygotowanie ciekawej przestrzeni stoiska targowego na imprezie branżowej, na przykład turystycznej czy modowej. Strefa relaksu z wykorzystaniem leżaków, hamaków czy worków sako na pewno przypadnie do gustu Twoim gościom i pozwoli wyróżnić Twoje stanowisko na tle konkurencji.

Pomysł na leżaki reklamowe, który warto zrealizować bez względu na branżę

Leżaki reklamowe nie zawsze sprawdzą się jako zewnętrzna, dedykowana klientom, forma promocji marki. To już wiesz, jeśli nasz tekst przeczytałeś do tego miejsca i poznałeś sugestie naszych ekspertów. Są jednak takie formy zastosowania leżaków reklamowych, które sprawdzą się zawsze, bez względu na to, czy posiadasz punkt usługowy, czy prowadzisz księgowość. Co mamy na myśli? Strefę odprężenia dla pracowników, w której mogą wypocząć i nabrać sił w przerwie między obowiązkami. Sprawdź w jednym z naszych poradników, jak zaaranżować strefę relaksu w swojej firmie, żeby docelowo poprawić efektywność i satysfakcję z pracy swojego personelu i sięgnij po leżaki czy worki sako. Tego typu siedziska ekspresowo pozwolą odciążyć nieco zmęczony kręgosłup – i od pracy przy taśmie produkcyjnej, i od pracy przy biurku. Chillout room z prawdziwego zdarzenia z pewnością sprawi, że opinie na temat Twojej firmy będą jak najbardziej pozytywne również z uwagi na zdanie pracowników.

Takie zastosowanie leżaków trudno określić formą reklamy, ale wzięcie go pod uwagę na pewno pomoże odpowiedzieć Ci na pytanie zawarte w tytule tego artykułu. Czy zakup leżaków z logo opłaca się przedsiębiorcom? Tak, i to na wielu płaszczyznach – zarówno w kontekście reklamy zewnętrznej, jak i komfortu swoich pracowników czy urozmaicenia przestrzeni biura.

Leżaki to dobry pomysł na wyróżnienie się i nowoczesny sposób na promocję swojego biznesu. Jeśli wziąłeś sobie do serca nasze podpowiedzi, sugestie i wskazówki, na pewno wiesz, kiedy warto w leżaki inwestować, a kiedy lepiej sięgnąć po inne formy reklamy, takie jak, chociażby tradycyjne stoiska reklamowe. Wszystkie nośniki, jakich potrzebujesz, od leżaków z logo po lady reklamowe, znajdziesz w naszym sklepie. Poznaj całą ofertę Mint2Print i nie daj się przeskoczyć konkurencji.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię