Leżaki i parawany reklamowe z nadrukiem

LEŻAKI REKLAMOWE 

Parawany reklamowe i leżaki z nadrukiem to doskonały, letni materiał promocyjny. To nie tylko fantastyczne gadżety marketingowe, ale jednocześnie praktyczne akcesoria na letnie plażowanie. Parawany i leżaki reklamowe sprawdzą się zarówno podczas imprez plenerowych, jak i wszelkich wydarzeń tematycznych, odbywających się w zamkniętej przestrzeni. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkową aranżację niejednego stanowiska targowego. Leżaki z logo sprawdzą się również w restauracjach z ogródkami albo w barach na plaży. Odwiedzający takie miejsca będą mogli nie tylko wypocząć, ale przy okazji dowiedzą się czegoś interesującego na temat oferty prezentowanej firmy. Leżaki personalizowane to materiał promocyjny, po który sięga coraz więcej podmiotów. Znajdują one szerokie zainteresowanie przede wszystkim w sezonie letnim.

Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z najwyżej jakości materiałów. Parawany reklamowe są wytrzymałe i bardzo poręczne. Zapewniają idealną ochronę przed wiatrem i piaskiem. Wykonujemy je z mocnej, elastycznej tkaniny oraz drewnianego lub plastikowego stelaża, który łatwo wbić w ziemię. Oferujemy parawany reklamowe o długości czterech lub pięciu metrów i wysokości około 100 centymetrów. Z kolei nasze leżaki z nadrukiem zapewniają komfort i wygodę. Oparcie wykonujemy z mocnej tkaniny poliestrowej. To na nim znajduje się dowolnie wybrany przez klienta wydruk. Grafika jest nie tylko odporna na ścieranie, ale i na promieniowanie UV.

 

Leżaki z nadrukiem

Leżaki z logo będą zatem wyglądały doskonale, nawet spędzając cały sezon na słońcu. Sam stelaż leżaków wykonany jest natomiast z drewna bukowego, które jest nie tylko bardzo mocne, ale jednocześnie niezwykle efektowne. W ramach świadczonych usług oferujemy pomoc przy tworzeniu grafik na nadruk na leżakach lub parawanach. Możesz wybrać wzór samodzielnie albo skorzystać z naszych gotowych propozycji i szablonów. Leżaki personalizowane to znakomity materiał promocyjny oraz pomysł na prezent dla najbliższych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu na stronie Mint2print.pl.