Leżak reklamowy z własnym nadrukiem

LEŻAK REKLAMOWY Z WŁASNYM NADRUKIEM

znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sezonie letnim, choć znakomicie sprawdzi się również w całorocznej ekspozycji wewnątrz obiektów. Leżak reklamowy to produkt, który w nietuzinkowy sposób wyeksponuje materiały reklamowe - logo, hasło lub firmową kolorystykę. Leżaki sprawdzą się podczas imprez plenerowych, w restauracjach oraz w barach na plaży, gdzie przyciągną wzrok potencjalnych klientów oraz zaznajamiają z marką. Leżaki reklamowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie Twoi klienci szukają chwili wytchnienia. 

 

Leżaki reklamowe

Leżaki reklamowe cechuje nie tylko oryginalna i użytkowa forma, ale także lekkość i mobilność, dzięki którym możesz swobodnie zmieniać miejsce ich ekspozycji. Kompaktowość całej konstrukcji znacząco ułatwia transport i przechowywanie. Oparcie z mocnej tkaniny poliestrowej stanowi dużą powierzchnię reklamową, dzięki której dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. 

 
 

WYTRZYMAŁY STELAŻ 

Solidna konstrukcja wykonana z wysokogatunkowego drewna brzozowego. Powierzchnia została oszlifowana i pozbawiona ostrych krawędzi, dzięki czemu jest gładka i przyjemna w dotyku. Stelaż posiada trójstopniową regulację oparcia oraz specjalne zabezpieczenia, które zapobiega samoczynnemu złożeniu się leżaka.  Bezpieczeństwo, które oferujemy klientom jest dla nas sprawą priorytetową. 

 

WYDRUK WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wyjątkowo duża powierzchnia reklamowa znakomicie eksponuje fotograficznej jakości grafikę. Nadruk wykonany jest w technologii druku cyfrowego na wytrzymałej tkaninie. W procesie druku barwniki wnikają w strukturę materiału, dzięki czemu nadruk cechuje się trwałością i odpornością na opady atmosferyczne i słońce. Możesz wybrać jeden z naszych wzorów, zastosować nadruk w pełnym kolorze lub przesłać swój wzór z logo. Zobacz nasze przykładowe realizacje na profilu FB. Mint2Print jako producent leżaków reklamowych gwarantuje trwałość nadruku. Po złożeniu zamówienia Twój projekt zostanie zapisany u nas, gdy będziesz potrzebował dodatkowej tkaniny. Zamówienie złożysz na tej stronie

 

MOCOWANIE GRAFIKI

Leżak dostarczamy z wydrukiem według Twojego projektu. Konstrukcja umożliwia samodzielną wymianę tkaniny z grafiką. Wymagane użycie imbusa w celu odkręcenia śruby. Jeśli dojdzie do uszkodzenia, możesz posiłkować się dodatkową, wymienną tkaniną.


Grafika: Tekstylna z możliwością samodzielnej wymiany
Wymiar tkaniny: 45x140 cm
Waga: 5kg
Wytrzymałość konstrukcji: 120 kg

 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 10+ 20+ 50+ 100+
Cena 141,00 zł 134,00 zł 127,00 zł 121,00 zł
wartość netto 149,00 
(183,27  z VAT)
LEZ-ST-SM-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.

Zobacz również