Leżak reklamowy z własnym nadrukiem

LEŻAK REKLAMOWY Z WŁASNYM NADRUKIEM

znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sezonie letnim, choć znakomicie sprawdzi się również w całorocznej ekspozycji wewnątrz obiektów. Leżak reklamowy to produkt, który w nietuzinkowy sposób wyeksponuje materiały reklamowe - logo, hasło lub firmową kolorystykę. Leżaki sprawdzą się podczas imprez plenerowych, w restauracjach oraz w barach na plaży, gdzie przyciągną wzrok potencjalnych klientów oraz zaznajamiają z marką. Leżaki reklamowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie Twoi klienci szukają chwili wytchnienia. 

 

Leżaki reklamowe z własnym nadrukiem

Leżaki reklamowe cechuje nie tylko oryginalna i użytkowa forma, ale także lekkość i mobilność, dzięki którym możesz swobodnie zmieniać miejsce ich ekspozycji. Kompaktowość całej konstrukcji znacząco ułatwia transport i przechowywanie. Oparcie z mocnej tkaniny poliestrowej stanowi dużą powierzchnię reklamową, dzięki której dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. 

 
 

LEŻAKI Z NADRUKIEM Z WYTRZYMAŁYM STELAŻEM

Solidna konstrukcja wykonana z wysokogatunkowego drewna brzozowego. Powierzchnia została oszlifowana i pozbawiona ostrych krawędzi, dzięki czemu jest gładka i przyjemna w dotyku. Stelaż posiada trójstopniową regulację oparcia oraz specjalne zabezpieczenia, które zapobiega samoczynnemu złożeniu się leżaka.  Bezpieczeństwo, które oferujemy klientom jest dla nas sprawą priorytetową. 

 

LEŻAKI Z WYSOKIEJ JAKOŚCI NADRUKIEM

Wyjątkowo duża powierzchnia reklamowa znakomicie eksponuje fotograficznej jakości grafikę. Nadruk wykonany jest w technologii druku cyfrowego na wytrzymałej tkaninie. W procesie druku barwniki wnikają w strukturę materiału, dzięki czemu nadruk cechuje się trwałością i odpornością na opady atmosferyczne i słońce. Możesz wybrać jeden z naszych wzorów, zastosować nadruk w pełnym kolorze lub przesłać swój wzór z logo. Zobacz nasze przykładowe realizacje na profilu FB. Mint2Print jako producent leżaków reklamowych gwarantuje trwałość nadruku. Po złożeniu zamówienia Twój projekt zostanie zapisany u nas, gdy będziesz potrzebował dodatkowej tkaniny. Zamówienie złożysz na tej stronie

 

LEŻAKI Z NADRUKIEM - PROSTE MOCOWANIE GRAFIKI

Leżak dostarczamy z wydrukiem według Twojego projektu. Konstrukcja umożliwia samodzielną wymianę tkaniny z grafiką. Wymagane użycie imbusa w celu odkręcenia śruby. Jeśli dojdzie do uszkodzenia, możesz posiłkować się dodatkową, wymienną tkaniną.


Grafika: Tekstylna z możliwością samodzielnej wymiany
Wymiar tkaniny: 45x140 cm
Waga: 5kg
Wytrzymałość konstrukcji: 120 kg

 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 10+ 20+ 50+ 100+
Cena 141,00 zł 134,00 zł 127,00 zł 121,00 zł
wartość netto 134,10 
(164,94  z VAT)
LEZ-ST-SM-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.

Zobacz również