Leżaki i parawany reklamowe

  Leżaki reklamowe łączą funkcję użytkową oraz reklamową idealnie sprawdzając się podczas eventów. Oparcie z mocnej tkaniny poliestrowej jest idealnym...
113,00  (138,99  z VAT)
Zamów
Wytrzymały i poręczny parawan reklamowy , który jest idealną ochroną przed wiatrem czy piaskiem. Doskonale sprawdzi się na eventach firmowych. Idealnie...
137,00  (168,51  z VAT)
Zamów

Leżaki reklamowe i parawany reklamowe łączą funkcję użytkową oraz reklamową idealnie sprawdzając się podczas eventów, ale również w kawiarniach np. na nadmorskiej plaży. Odporne na warunki atmosferyczne i niezwykle wytrzymałe.

Oparcie leżaka reklamowego wykonane z mocnej tkaniny poliestrowej jest idealnym miejscem na grafikę, logo oraz hasło reklamowe. Leżaki z nadrukiem sprawdzą się doskonalne zarówno na plaży, jak i w strefach chilloutu w biurach czy podczas eventów zewnętrznych. Nadruk na leżakach jest bardzo odporny na ścieranie i promieniowanie UV, co gwarantuje doskonały wygląd Twojego leżaka reklamowego przez długi czas. Solidna konstrukcja leżaka wykonana jest z drewna bukowego.

U nas wykonasz zarówno leżaki plażowe z Twoim dekoracyjnym nadrukiem, które wykorzystasz w swoim ogrodzie, jak i profesjonalne leżaki reklamowe z logo firmy lub z inną wybraną grafiką powiązaną z Twoją marką. 

Wykorzystaj również szerokie możliwości reklamy dzięki parawanom reklamowym. Parawan plażowy z personalizowanym nadrukiem widoczny będzie już z daleka na każdej plaży. Wykorzystasz je także podczas eventów zewnętrznych. Taka outdoorowa reklama zwróci uwagę Twoich potencjalnych klientów i pozwoli im się zapoznać z Twoją marką.

Wybierz długość swojego parawanu - 4 m lub 5 m, wybierz odpowiednią tkaninę - poliester lub wodoodporną tkaninę Summer, która sprawdzi się nad morzem, jeziorem czy na kempingu i zleć nadruk na parawanie plażowym z Twoim logo, hasłem reklamowym lub inną grafiką w jak najlepszej jakości.