Leżak reklamowy z własnym nadrukiem

LEŻAK REKLAMOWY Z WŁASNYM NADRUKIEM

znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sezonie letnim, choć znakomicie sprawdzi się również w całorocznej ekspozycji wewnątrz obiektów. To produkt, który w nietuzinkowy sposób wyeksponuje materiały reklamowe - logo, hasło lub firmową kolorystykę. Powszechnie stosowany podczas imprez plenerowych, w ogródkach restauracyjnych oraz w barach na plaży, gdzie przyciąga wzrok potencjalnych klientów oraz zaznajamia z marką. 

Leżak reklamowy cechuje nie tylko oryginalna i użytkowa forma, ale także lekkość i mobilność, dzięki którym możesz swobodnie zmieniać miejsce ich ekspozycji. Kompaktowość całej konstrukcji znacząco ułatwia transport i przechowywanie. Oparcie z mocnej tkaniny poliestrowej stanowi dużą powierzchnię reklamową, dzięki której dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. 
 
 

WYTRZYMAŁY STELAŻ 

Solidna konstrukcja wykonana z wysokogatunkowego drewna brzozowego. Powierzchnia została oszlifowana i pozbawiona ostrych krawędzi, dzięki czemu jest gładka i przyjemna w dotyku. Stelaż posiada trzystopniową regulację oparcia oraz zabezpieczenie, które zapobiega samoczynnemu złożeniu się leżaka. 

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK

Wyjątkowo duża powierzchnia reklamowa znakomicie eksponuje fotograficznej jakości grafikę naniesioną sublimacyjnie na wytrzymałą tkaninę Summer 250g/m2. W procesie druku barwniki wnikają w strukturę materiału, dzięki czemu nadruk cechuje się trwałością i odpornością na opady atmosferyczne i słońce. 

 

MOCOWANIE GRAFIKI

Leżak dostarczamy z wydrukiem według Twojego projektu. Konstrukcja umożliwia samodzielną wymianę tkaniny z grafiką. Wymagane użycie imbusa w celu odkręcenia śruby.


Grafika: Tekstylna z możliwością samodzielnej wymiany
Wymiar tkaniny: 45x140 cm
Waga: 5kg
Wytrzymałość konstrukcji: 120 kg

 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 20+ 100+ 250+
Cena 133,00 zł 127,00 zł 120,00 zł 115,00 zł
wartość netto 140,00 
(172,20  z VAT)

LEZ-ST-SM-SET
+

Akcesoria do flag