zimowe produkty reklamowe

Pokaż swoją markę latem!
Produkty reklamowe z indywidualnym nadrukiem

Banery reklamowe na stok narciarski

Leżaki reklamowe z nadrukiem

Leżaki drewniane z Twoim logo lub pełnym nadrukiem na tkaninie. Wymienna grafika sprawia, że konstrukcja z drewna bukowego posłuży Ci przez lata. Doskonały gadżet reklamowy w okresie letnim. Wakacyjna reklama outdoorowa do kawiarni, ale nie tylko - leżaki możesz wykorzystać również podczas targów czy eventów oraz koncertów.

Sprawdź produkty

Flagi reklamowe z nadrukiem

Firmowe, dwustronne windery i flagi masztowe. Solidne, a jednocześnie umożliwiające prosty montaż Twojej reklamy zewnętrznej. Flagi firmowe to doskonały element reklamy, widoczny z daleka, a jednocześnie bardzo trwały gadżet reklamowy.

Sprawdź produkty
Flagi reklamowe na stok narciarski
Banery reklamowe na stok narciarski

Parawany plażowe z logo

Parawany firmowe, z nadrukiem dają Ci niezwykłe możliwości reklamowe. Postaw je przed namiotem reklamowym, wyodrębnij strefy podczas eventów zewnętrznych dzięki parawanom z Twoim nadrukiem z logo, pokaż się jako sponsor imprezy czy zadbaj o reklamę wizerunkową swojej restauracji, kawiarni itp.

Sprawdź produkty

Pufy z logo firmy

Niezwykle funkcjonalny nośnik reklamowy, a jednocześnie wygodny i designerski element wyposażenia wnętrz, czy to w biurze czy w innej przestrzeni, np. podczas eventów. Pufy reklamowe​ to wygodne siedziska, które można z powodzeniem wykorzystać na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, targach, podczas koncertów, pikników, czy innych eventach.

Sprawdź produkty
Pufy siedziska reklamowe na stok narciarski
Leżaki reklamowe na stok narciarski

Obrusy restauracyjne i cateringowe

Personalizowane obrusy na wymiar, z nadrukiem. Zaprojektuj swój własny obrus spójny z wizualizacją Twojej marki. Wykorzystasz je podczas konferencji czy targów, idealnie sprawdzą się też na wystawy. Obrusy z nadrukiem to niebanalny nośnik reklamowy.

Sprawdź produkty
logo m2ps