Reklama outdoorowa, czyli jak przygotować restauracje i beach bary do otwarcia sezonu?

01/07/2022
dodany przez Mint2Print
 Reklama outdoorowa, czyli jak przygotować restauracje i beach bary do otwarcia sezonu?

Czasy, gdy reklama ograniczała się jedynie do ulotek, czy billboardów wieszanych wysoko na budynkach już dawno odeszły w zapomnienie. Teraz, jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, potrzebna jest Ci oryginalna, a zarazem funkcjonalna reklama outdoorowa! Sprawdź, jak wykorzystać ją do promocji restauracji i beach baru.

Jakie są zalety reklamy outdoorowej?

Zastanawiasz się, czy reklama zewnętrza to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba poznać jej zalety. A jest ich wiele! Wśród nich można wymienić m.in.:

  • to, że jest dobrze widoczna, dzięki temu dociera do wielu osób. Nie każdy chce przeczytać ulotkę, czy broszurę. Za to praktycznie każdy rzuci okiem na powiewające na wietrze windery reklamowe, czy kolorowe leżaki rozstawione w pobliżu restauracji lub beach baru.
  • Są praktyczne – reklamę outdoorową w formie leżaków, czy parawanów reklamowych uwielbiają nie tylko właściciele firm, ale i potencjalni klienci. A to dzięki temu, że są nie tylko nośnikiem Twojej reklamy, ale i produktami, które świetnie sprawdzają się na plaży, czy w ogrodzie. Dlatego możesz wykorzystać je nie tylko do promowania restauracji, czy beach baru w okolicy Twojego lokalu. Jeśli reklamujesz się podczas różnych eventów, zorganizuj konkurs, w którym do wygrania będzie parawan lub leżak z logo Twojej firmy.
  • Jest lekka i mobilna – jeśli zainwestujesz w duży billboard, nie możesz go złożyć i przenieść w dowolne miejsce. Inaczej wygląda to w przypadku reklam zewnętrznych w postaci winderów, parawanów, czy leżaków. Są lekkie i mobilne, więc bez problemu możesz przenosić je z miejsca na miejsce, a także szybko zwinąć i schować do środka w razie niepogody.
  • Możesz szybko zmienić nadruk i dostosować reklamę do aktualnej oferty. Proponowane przez nas leżaki reklamowe, czy windery zaprojektowane są tak, aby zmiana tkaniny z nadrukiem była prosta. Dlatego bez problemu dostosujesz nadruk, który się na niej znajduje do sezonowego menu, czy aktualnych promocji na barze.
  • Wyróżnia się nadrukiem wysokiej jakości, który jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Możesz obawiać się, że żywe kolory szybko wyblakną pod wpływem słońca, czy deszczu. Twoje obawy są jednak nieuzasadnione, ponieważ nasze produkty nie tracą swoich walorów wizualnych nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Jakie produkty reklamowe sprawdzą się w restauracji?

Wielu gości restauracji, chce skorzystać z pięknej pogody i zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Warto to wykorzystać do tego, aby promować lokal.

Jeśli przed wejściem do restauracji, masz możliwość zrobienia ogródka, wykorzystaj to! Nie musisz od razu wystawiać stolików na zewnątrz. Możesz postawić kilka leżaków z nadrukiem, na których Twoi goście będą mogli delektować się pysznymi napojami, czy przekąskami, a jednocześnie łapać promienie słoneczne!

Oferowane przez nas leżaki są bardzo wygodne i solidnie wykonane. W związku z tym nie musisz martwić się o komfort Twoich gości. Powierzchnia leżaków jest odpowiednio oszlifowana, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. Dodatkowym atutem jest również trójstopniowa regulacja oraz zabezpieczenie, które uniemożliwia samoczynne składanie się leżaka.

Oprócz leżaków dobrym pomysłem jest również ustawienie nośników reklamy zewnętrznej w postaci flag, przed wejściem do lokalu. Są one widoczne z daleka, dzięki czemu będą nie tylko skuteczną reklamą, ale i drogowskazem dla osób szukających Twojej restauracji.

Reklama beach baru – na co postawić?

Drinki z palemką i wakacyjne nuty – to coś, co z pewnością przyciąga osoby spragnione letnich klimatów. Jednak, aby Twój beach bar dobrze prosperował, warto zainwestować również w skuteczną reklamę. Na co postawić?

Świetnym pomysłem będzie rozstawienie wokół beach baru leżaków z nadrukiem. W naszej ofercie znajdziesz te, które wyróżniają się wakacyjnymi wzorami, przywodzącymi na myśl gorące tropikalne plaże! Do wyboru masz aż 5 wzorów, a także leżaki z własnym nadrukiem.

Nie martw się o to, że ich żywe barwy zblakną pod wpływem promieni słonecznych. Leżaki możesz bez obaw ustawić na plaży. Tkanina jest wytrzymała, a barwniki wnikają w jej strukturę, dzięki czemu są odporne zarówno na słońce, jak i deszcz.

Wokół leżaków warto rozwinąć parawany reklamowe, które osłonią Twoich gości od wiatru, a jednocześnie będą reklamą Twojego beach baru. W naszej ofercie znajdziesz parawany o różnej długości, które wyróżnia:

  • szeroka rozpiętość tkaniny (dzięki czemu możesz wykorzystać parawany do stworzenia różnych stref w obrębie beach baru);
  • duża powierzchnia zadruku sprawiająca, że umieszczony na nich nadruk jest dobrze widoczny z dużej odległości;
  • żywe barwy odporne na opady deszczu i promienie słoneczne.

Parawan to coś, co każdy plażowicz lubi mieć pod ręką. Dlatego, jeśli chcesz reklamować swój beach bar na różnych eventach, możesz zaproponować, że taki użyteczny parawan będzie nagrodą w jednym z konkursów. Dzięki temu Twój beach bar będzie reklamowany nie tylko w najbliższej okolicy, ale i innych regionach Polski!

Oprócz parawanów, czy leżaków możesz rozstawić wokół beach baru również flagi reklamowe. Taka powiewająca na wietrze reklama, świetnie sprawdza się na nadmorskiej plaży i nie tylko! Dzięki niej spragnieni plażowicze zauważą Twój beach bar z daleka.

Strategia letniej promocji baru lub restauracji – o czym warto pamiętać?

O czym należy pamiętać, planując letnią promocję restauracji lub beach baru? Po pierwsze określ grupę docelową – do kogo kierujesz reklamę? Zrozumienie potrzeb klientów to już połowa sukcesu. Ułatwi Ci dobór haseł reklamowych, a także form reklamy.

Poza tym rozejrzyj się wokół siebie i sprawdź, co robi konkurencja. Dzięki temu będziesz wiedział, czym możesz się wyróżnić. Pamiętaj, aby pokazać potencjalnym klientom, co sprawia, że Twój lokal jest tak wyjątkowy.

Przy planowaniu letniej promocji nie zapominaj też o tym, że wakacje to beztroski czas. Dlatego zadbaj o to, aby reklama wpisywała się w wakacyjny klimat. Postaw na żywe kolory, egzotyczne wzory, zabawne hasła itp.

Planując promocję na okres letni, weź pod uwagę warunki pogodowe. Jeśli promujesz się na plaży, wybierz produkty reklamowe odporne na działanie promieni słonecznych i wiatr. W przeciwnym razie nawet najbardziej intensywne kolory staną się blade i zamiast przyciągać wzrok będą odstraszać klientów.

Produkty reklamowe do beach barów, czy restauracji powinny wpisywać się w wakacyjny klimat, a jednocześnie wyróżniać się wysoką jakością. Jeśli chcesz, aby Twój lokal odwiedziło jak najwięcej osób, wykorzystaj ładną pogodę i nie zamykaj się z działaniami promocyjnymi wewnątrz budynku! Postaw na reklamę zewnętrzną, która przyciąga wzrok i sprawia, że Twój lokal jest widoczny z daleka.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię