Poznaj zalety i zastosowanie trybunek reklamowych

11/10/2021
dodany przez Mint2Print
 Poznaj zalety i zastosowanie trybunek reklamowych

Trybunka reklamowa to praktyczny i pomysłowy element, który może sprawić, że Twoja akcja marketingowa zakończy się sukcesem. Jakie zastosowanie lady wystawienniczej warto znać? Czym tak naprawdę powinna się ona wyróżniać i jakie są zalety, które sprawiają, że bywa ona niezastąpiona? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym wpisie.

Trybunka reklamowa – co to jest i dlaczego może Ci się przydać?

Trybunka reklamowa, inaczej lada wystawiennicza, to sprytne narzędzie marketingowe, które w wielu sytuacjach może się okazać niezastąpione. Element ten jest praktyczną pomocą w sytuacjach, w których musimy zaprezentować produkt, na evencie czy na branżowych targach, oraz wtedy, gdy chcemy zorganizować degustację – na przykład produkowanych przez nas specjałów. Lada reklamowa to rodzaj stolika z blatem, na którym można wygodnie rozłożyć wszystko, co chcemy zaprezentować odbiorcom. Jej montaż jest zazwyczaj bardzo łatwy i nie zajmuje wiele czasu, a części, z których trybunka się składa, bywają dosłownie lekkie jak piórko – po to, żeby transport lady nie był kłopotliwy. Tak jest w przypadku trybunek reklamowych, które możesz zamówić u nas – ich konstrukcja jest wykonana z wytrzymałego, ale lekkiego aluminium. W tym miejscu warto też wspomnieć o kolejnej roli lady wystawienniczej, która stanowi znakomity nośnik reklamy: jej zewnętrzne płaszczyzny możesz śmiało potraktować jako miejsce ekspozycji znaków firmowych czy na przykład informacji dotyczących działania marki. Jeśli szukasz najlepszej metody prezentacji reklamy, weź pod uwagę nasze lady, w których grafika reklamowa jest drukowana metodą sublimacji na elastycznej tkaninie, którą mocuje się za pomocą wygodnych gumek na aluminiowym stelażu.

Jak można wykorzystać ladę wystawienniczą? Kilka najciekawszych pomysłów na zastosowanie trybunki

O zasadniczej roli trybunki reklamowej w biznesie wspomnieliśmy już w pierwszej części naszego wpisu. Spróbujmy jednak podsumować dotychczasowe informacje i wypunktujmy, w jakich sytuacjach lada wystawiennicza może być świetnym rozwiązaniem:

  • lada wystawiennicza przyda się podczas degustacji zorganizowanej na branżowym evencie;
  • podobne będzie zastosowanie lady reklamowej w supermarkecie, podczas prowadzenia degustacji oferowanych przez markę produktów;
  • trybunka reklamowa może służyć za blat podczas prezentacji oferowanej usługi, na przykład ręcznego zdobienia butów sportowych czy naprawiania biżuterii;
  • idąc dalej, możemy zastosować trybunkę jako roboczą przestrzeń do wykonywania pełnopłatnej usługi, przykładowo na nadmorskim deptaku;
  • na ladzie można wyeksponować drobne towary służące do sprzedaży, na przykład biżuterię, kosmetyki, pamiątki;
  • trybunka reklamowa może być praktycznym pomocnikiem podczas imprez plenerowych czy festynów;
  • lada może zagrać rolę mobilnej recepcji w sytuacjach, w których nie możemy pozwolić sobie na montaż stołu z prawdziwego zdarzenia (na przykład właśnie w plenerze);
  • lada reklamowa może stać się “wyspą”, która tworzy strefę służącą podczas imprez branżowych biznesowym rozmowom podczas popijania kawy.

Jak się pewnie domyślasz, podane przez nas przykłady zastosowań lady wystawienniczej to tylko kilka z wielu pomysłów. Pobudź swoją kreatywność i sam zastanów się nad tym, kiedy lada reklamowa byłaby strzałem w dziesiątkę. Może wykorzystasz ją w siedzibie swojej firmy, na przykład w holu biurowca, witając gości i kierując ich do odpowiednich lokali.

Jakie są zalety trybunki reklamowej? Poznaj najważniejsze z nich

Wiesz już, czym w ogóle jest trybunka reklamowa i jakie są rodzaje jej zastosowań. Zastanawiasz się jeszcze nad tym, czy warto w nią inwestować? Skupmy się zatem na zaletach tego typu narzędzia marketingowego! Co sprawia, że naprawdę warto mieć ladę wystawienniczą, jeśli wybierasz się na targi, imprezy, eventy, konferencje? Przede wszystkim to, że jest to skuteczny produkt reklamowy, zachęcający klientów do interakcji i działania, a jednocześnie pozwalający dobrze zapamiętać (w dodatku w odpowiednim kontekście!) identyfikację wizualną marki, co w szerszej perspektywie wpłynie na jej rozpoznawalność. Zalety lady wystawienniczej mogą być też rozpatrywane w kontekście wygody pracowników, którzy mogą dzięki niej wygodnie wykonywać swoje obowiązki podczas prowadzenia degustacji czy sprzedaży produktów.

Trybunka reklamowa to narzędzie reklamowe, które jest i praktyczne, i interesujące zarazem. Nietrudno więc również o to, żeby było skuteczne! Potrzebujesz stolika roboczego, blatu do ekspozycji swoich towarów, a może mobilnej recepcji na plenerową imprezę? Jeśli zainwestujesz w ladę wystawienniczą dobrej jakości, otworzysz sobie naprawdę wiele możliwości rozwijania swojego biznesu! Sprawdź naszą ofertę lad najwyższej jakości, wykonanych z tekstyliów i aluminiowego stelażu.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię