Jaki system podwieszany wybrać na targi?

30/11/2021
dodany przez Mint2Print
 Jaki system podwieszany wybrać na targi?

Systemy podwieszane są sprawdzonym sposobem na zwrócenie uwagi na swoje stoisko targowe i wyeksponowanie tego, na czym zależy Ci najbardziej: atutów Twojej marki. Jakie podwieszenia reklamowe warto wziąć pod uwagę przy projektowaniu stoiska i dlaczego? Sprawdź, co chcemy Ci na ten temat powiedzieć!

Systemy podwieszane, czyli… co? Poznaj definicję podwieszeń reklamowych

Jeśli biznes to Twój konik, a swoją markę lubisz prezentować nowocześnie, zgodnie z trendami, a przede wszystkim efektywnie, na pewno nie jest Ci obce pojęcie systemów podwieszanych. Czujesz, że masz zaległości i potrzebujesz drobnych korepetycji w tym zakresie? Po to jesteśmy i już tłumaczymy! Systemy podwieszane to po prostu rodzaj przestrzennej reklamy podwieszanej (jak sama nazwa wskazuje) do sufitu. Reklamy sufitowe stosuje się przy wielu różnych okazjach, przede wszystkim na targach i innych rodzajach branżowych imprez, kiedy zależy nam na tym, żeby potencjalni klienci zobaczyli nasze stoisko targowe z daleka. Właśnie dzięki estetycznym elementom znajdującym się ponad linią wzroku, strefa marki nie zniknie między innymi, konkurencyjnymi stoiskami (oraz wśród rzeszy odwiedzających) i już ze znacznej odległości będzie przyciągać zainteresowanie.

Stoisko targowe to nie jedyne miejsce, w którym reklama sufitowa może się przydać! Weź ją pod uwagę również wtedy, gdy aranżujesz stoisko swojej marki w galerii handlowej albo w urzędzie, czy w innym budynku użyteczności publicznej. Może też być ciekawą dekoracją na przykład w recepcji w Twoim biurze, o ile dysponujesz odpowiednio wysokim sufitem, który pozwoli wykorzystać maksimum potencjału systemu reklamowego tego typu.

Nie wiesz, jaki system podwieszany wybrać na zbliżające się targi? Na co zwrócić uwagę, zamawiając reklamę sufitową i jak ją dopasować do pozostałych elementów stoiska wystawowego? Dowiedz się wszystkiego na ten temat!

Jakie podwieszenia reklamowe sprawdzą się na targach? To warto wiedzieć

Do skuteczności podwieszeń reklamowych nie musimy Cię chyba przekonywać. Lekkie, praktyczne konstrukcje, które w prosty sposób zamontujesz nad głowami odwiedzających targi, będą zawsze działać na Twoją korzyść. No właśnie, jak już pewnie zauważyłeś, tego typu system reklamowy musi spełniać określone warunki. Jakie? Podsumujmy to dla uproszczenia.

  • Systemy podwieszane powinny być maksymalnie praktyczne: łatwe w montażu i demontażu po imprezie. Warto wybrać te, które są poręczne i przede wszystkim lekkie – to zagwarantuje łatwiejszy transport, ale też bezpieczeństwo wszystkich przebywających przy stoisku wystawowym. U nas możesz zamówić systemy podwieszane ze stelażami z lekkich, aluminiowych rurek, połączonych ze sobą samozatrzaskowymi klipsami.
  • Podwieszenie reklamowe musi się prezentować bez zarzutu. Koniecznie zainwestuj w jakość nie tylko wykonania samego stelażu, ale też wydruku. W naszym sklepie tworzymy odporne na uszkodzenia i blaknięcie nadruki na solidnej tkaninie poliestrowej.

Jak dopasować systemy reklamowe do stoiska targowego? Sprawdzone podpowiedzi

Wiesz już, co brać pod uwagę przy wyborze systemów reklamowych. Warto jednak też zastanowić się nad tym, jak tego typu element stoiska targowego dopasować do pozostałych. W celu zainspirowania Cię do zaprojektowania strefy, w której Twoi klienci będą mieć najlepsze warunki do poznania i pokochania Twojej działalności, przygotowaliśmy listę kilku istotnych wskazówek.

  • Przede wszystkim zadbaj o to, żeby estetyka całej strefy była spójna i maksymalnie bazowała na identyfikacji wizualnej Twojej marki. Charakterystyczne dla niej kolory, fonty, wzory czy motywy powinny się znaleźć nie tylko na banerach reklamowych, flagach czy rollupach, ale też właśnie na reklamach sufitowych.
  • Staraj się dopasowywać charakter stoiska targowego do klimatu imprezy czy jej celu. W zależności od tego, czy to wydarzenia B2B, czy B2C, w jakiej porze roku i przy jakiej okazji jest organizowane, możesz dostosować poszczególne elementy strefy. Dotyczy to także systemów reklamowych podwieszanych na suficie! W tych, które zamówisz u nas, możesz dowolnie wymieniać tkaninę z nadrukiem, korzystając z tego samego stelażu.
  • Zwracaj uwagę na szczegóły, które tylko pozornie nie mają znaczenia. Duży wpływ na to, jak będzie odbierane Twoje stoisko wystawowe może mieć to, jaki kształt podwieszenia reklamowego wybierzesz. Zanim je zamówisz, zastanów się, czy lepiej będzie pasowała reklama sufitowa w kształcie koła, czy może kwadratu bądź prostokąta.

Reklama sufitowa, czyli system podwieszany, to idealne uzupełnienie stoiska wystawowego na prestiżowe targi. Jeśli chcesz zaprezentować należycie swoją markę i nie zniknąć w tłumie, koniecznie wyeksponuj taki element reklamowy nad głowami uczestników imprezy. Przyciągniesz wielu klientów czy kontrahentów, a inwestycja w taki dodatkowy element na pewno szybko się zwróci! Najlepszej jakości systemy tego typu zamówisz u nas – sprawdź na naszej stronie pełną ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię