Smart frame - tkaniny napinane na ramach

Podgląd projektu
807,00  (992,61  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu
567,00  (697,41  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu
326,00  (400,98  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu
303,00  (372,69  z VAT)
Zobacz
Podgląd projektu
178,00  (218,94  z VAT)
Zobacz

 

SMART FRAME - SYSTEM TKANIN NAPINANYCH NA RAMY

 
Plakaty, drukowane obrazy i inne grafiki to cieszący się dużą popularnością dekoracyjny element wyposażenia wnętrz. Aby prezentowały się one jak najlepiej, warto wydrukować je na nowoczesnym systemie tkanin napinanych Smart Frame. To innowacyjne rozwiązanie pozwalające na szybkie stworzenie efektownej ekspozycji dowolnego zdjęcia, plakatu albo obrazu w niemal dowolnym formacie.


Szeroki wybór ram Smart Frame

W Mint2Print.pl znajdziesz duży wybór ram tekstylnych Smart Frame, dostępnych w wielu rozmiarach. Proponujemy systemy stojące oraz wiszące, wykonane z solidnych i trwałych tworzyw. W ofercie mamy podświetlane kasetony o konstrukcji zbudowanej z profili aluminiowych w kolorze srebrnym, z wysokiej jakości grafiką drukowaną na tkaninie obszytej silikonową gumką, wpinaną w profil. Wykonujemy dowolnego rodzaju nadruki na podstawie projektów podesłanych przez klientów.

Dostępne ramy aluminiowe można w szybki i prosty sposób zamontować, tworząc stabilną, wytrzymałą konstrukcję. Systemy Smart Frame są podświetlane wewnątrz wysokiej jakości żarówkami LED. Oświetlenie to cechuje się świetną wydajnością i energooszczędnością. Pozwala uzyskać bardzo estetyczny, efektowny wygląd, bez konieczności przeznaczania dużych środków pieniężnych na prąd. Profile stojące wyposażono w dodatkowe zawiesia ścienne i sufitowe, dzięki którym możliwe jest powieszenie systemu w dowolnym miejscu, według określonych potrzeb aranżacyjnych.

Wykonujemy jednostronne nadruki grafik. Dysponujemy wysokiej klasy maszynami, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą jakość i precyzję wydruku oraz intensywność kolorów. Nadruki realizujemy metodą sublimacji. Cechują się one dobrą odpornością na uszkodzenia oraz dużą wytrzymałością. W przypadku zabrudzenia tkaninę można przeprać i odświeżyć, co pozwala zachować estetyczny wygląd materiału na długi czas.


Zastosowanie systemu Smart Frame

System tkanin napinanych sprawdzi się w rozmaitych zastosowaniach. Stanowi polecaną ozdobę w mieszkaniach i domach prywatnych, ale również biurach, sklepach i dowolnych innych pomieszczeniach firmowych. Świetnie prezentuje się w różnych instytucjach i placówkach, np. przedszkolach, szkołach lub kinach. To skuteczne i estetyczne rozwiązanie reklamowe. Dzięki Smart Frame można udekorować dowolną przestrzeń sprzedażową bądź biurową, tworząc efektywną i atrakcyjną wizualnie reklamę.
Konstrukcje z promocyjnymi grafikami sprawdzą się w sklepach, centrach handlowych, hotelach, restauracjach, kawiarniach, a także podczas imprez czy eventów. Można je z powodzeniem montować jako dekoracje witryn sklepowych i obudowy lad w sklepach, jako podświetlane obrazy w salonach SPA albo stoiska dla DJ-a na imprezie. Konstrukcje sprawdzą się też jako ścianki działowe lub sufity napinane w salach konferencyjnych, na targach, w recepcji hotelowej bądź w prywatnym mieszkaniu. Dzięki równomiernemu podświetleniu LED grafika daje niezwykłe efekty, które z łatwością przyciągają uwagę nawet bardzo wymagających klientów.