Smart frame - tkaniny napinane na ramach

Podgląd projektu
807,00  (992,61  z VAT)
Zamów
Podgląd projektu
567,00  (697,41  z VAT)
Zamów
Podgląd projektu
326,00  (400,98  z VAT)
Zamów
Podgląd projektu
303,00  (372,69  z VAT)
Zamów
Podgląd projektu
178,00  (218,94  z VAT)
Zamów

SMART FRAME to niewiarygodnie uniwersalny system tkanin napinanych, który daje Ci nieograniczone możliwości stworzenia wyjątkowej ekspozycji jakiejkolwiek grafiki, w dowolnym formacie. Pragniesz prostych i szybkich rozwiązań, które zrobią ogromne wrażenie? Dzięki Smart Frame w łatwy i szybki sposób stworzysz idealny stand czy innego rodzaju reklamę typu display, ale również ozdobisz nimi przestrzeń biurową czy sprzedażową, a nawet wykorzystasz jako element dekoracyjny w swoim domu.

To system, w którym tkanina napinana jest na estetyczną aluminiową ramę, w środku której może być dodatkowo umieszczone oświetlenie LED. Równomiernie podświetlona grafika daje niesamowite efekty, które z pewnością przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających klientów czy gości podczas eventów, gości restauracji, hotelu i innych.

Drukowane obrazy czy też fotoobrazy stały się ostatnio bardzo modnym dodatkiem dekoracyjnym. Rama tekstylna Smart Frame posłuży jako oprawa obrazów, zdjęć, grafik czy plakatów na tkaninie. Wysokiej jakości wydruk wykonany metodą sublimacji jest trwały i odporny na uszkodzenia. Tkaninę z powodzeniem wypierzesz i odświeżysz, dzięki czemu ramy przestrzenne Smart Frame są idealnym rozwiązaniem do dekoracji witryn sklepowych czy jako obudowy lady sklepowej, oryginalne podświetlenie stoiska dla DJ-a, ale również z powodzeniem można je wykorzystać jako podświetlony obraz w restauracji, salonie SPA, jako sufit napinany, ścianka działowa w sali konferencyjnej czy w sypialni, w hotelach, w recepcjach i halach targowych.

Tkanina obszyta silikonową gumką ułatwia szybkie wpięcie w aluminiową ramę. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez dodatkowych narzędzi pozwoli Ci na wykorzystanie Twojej mobilnej reklamy gdziekolwiek chcesz. Możesz wybrać model jednostronny lub dwustronny, dodatkowo możesz skorzystać z podświetlonej ramy, by uwydatnić Twoją grafikę.

Podświetlone kasetony tekstylne są bardzo dobrze widoczne jako nośniki reklamowe. Nie ograniczaj swojej wyobraźni i wykorzystaj nasze ramy tekstylne nie tylko jako obrazy wiszące na ścianie, ale również jako ścianki działowe, parawany, wolnostojące standy reklamowe, drukowane na tkaninie stojaki reklamowe.