Standy higieniczne

Brak produktów w tej sekcji

Praktyczne standy higieniczne

Oferujemy funkcjonalne, wysokiej jakości stojaki i standy higieniczne. Proponujemy różne modele artykułów, co pozwala na łatwe dopasowanie produktu do konkretnych wymagań i potrzeb. Nasz asortyment obejmuje modele bezdotykowe oraz z dozownikami ręcznymi, łokciowymi lub nożnymi, czyli pozwalającymi na aplikację płynu do dezynfekcji za pomocą specjalnego pedału nożnego. W zależności od rodzaju, oferowane stojaki mogą być montowane w obiektach albo na świeżym powietrzu.

Proponujemy możliwość wykonania indywidualnego nadruku na stojaku, np. logotypu firmy. Niewielkie logo przedsiębiorstwa stanowi dyskretne, a równocześnie skuteczne narzędzie promocyjne. Stylowy wygląd standów higienicznych wpływa na uniwersalność ich zastosowań i sprawia, że stanowią one estetyczny element przestrzeni biurowej czy handlowej. Artykuły są dostępne w korzystnych cenach oraz szybkiej dostawie.


Wielofunkcyjne stojaki do dezynfekcji

W sprzedaży mamy standy służące do aplikacji środków dezynfekujących, a także kompleksowe systemy wielofunkcyjne, które umożliwiają dodatkowo wydawanie artykułów higienicznych. Stojaki te posiadają specjalne uchwyty do zaczepienia rękawiczek jednorazowych, maseczek albo chusteczek.
 
Proponujemy standy higieniczne wolnostojące lub mocowane do ściany. Artykuły cechują się wysoką użytecznością i trwałością. Są produkowane z wytrzymałych tworzyw, m.in. stali nierdzewnej albo aluminium. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych czyni ze stojaków bardzo funkcjonalne, wydajne urządzenia o szerokim zastosowaniu. Ergonomiczna podstawa i optymalny kształt zapewniają bezpieczeństwo oraz stabilność całej konstrukcji.


Wysoki poziom higieny

Stojaki są łatwe w montażu oraz proste w obsłudze. Wymiana środków higienicznych odbywa się szybko i sprawnie. Sama konstrukcja oraz właściwy sposób rozmieszczenia pojemników przeznaczonych na środki do dezynfekcji pozwala na aplikację preparatów w higieniczny, sterylny sposób. W modelach z uchwytami na rękawiczki, chusteczki albo maseczki dodatkowo zainstalowano kosze służące do utylizacji zużytych materiałów.


Szerokie zastosowanie standów higienicznych

Stojaki z automatami do dezynfekcji to wyjątkowo skuteczne, polecane rozwiązanie do rozmaitych obiektów i przestrzeni, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Są niezastąpione przy wejściach do sklepów, marketów, aptek, a także urzędów i innych instytucji publicznych. Sprawdzą się w bankach, restauracjach, kawiarniach, hotelach czy pensjonatach. Znajdą zastosowanie również w przychodniach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Są korzystnym wyborem do przestrzeni przemysłowych, np. zakładów pracy, hal produkcyjnych, magazynów, centrów logistycznych, szatni. To także najlepsze urządzenie do centrów handlowych, biur, budynków firmowych oraz innych obiektów i pomieszczeń regularnie goszczących klientów oraz interesantów.

Aby zachować standy higieniczne w czystości, należy je regularnie przecierać wilgotną tkaniną albo wodą z delikatnym detergentem. Sprzęt może być też czyszczony środkami do dezynfekcji.

 

Standy z automatami do dezynfekcji oraz z uchwytami na rękawiczki jednorazowe, które zalecamy ustawić w sklepach przy wejściu lub w urzędach, bankach czy aptekach, jako standy higieniczne dla klientów i interesantów.
- standy z bezdotykowymi podajnikami płynu do dezynfekcji
- stojaki z uchwytami na jednorazowe rękawiczki (zniweluj problem tego, gdzie je zamontować)

 

Nasze przenośne i eleganckie, stabilne stojaki z automatycznym dozownikiem lub łokciowym dozownikiem na płyn dezynfekujący do rąk, mydło lub żel antybakteryjny to idealne rozwiązanie dotyczące dezynfekcji dla klientów również w salonach kosmetycznych, przychodniach, czy biurach. Możliwość indywidualnego nadruku, np. z Twoim logo.