Parawany ochronne i ścianki odgradzające

Brak produktów w tej sekcji

Praktyczne i trwałe ścianki parawanowe

W Mint2Print.pl znajdziesz funkcjonalne, solidne ścianki odgradzające, produkowane z trwałych, wysokiej jakości tworzyw. Nasze artykuły wyposażone są w lekką, a przy tym wytrzymałą folię PCV o grubości 0,7 mm oraz aluminiowy stelaż do parawanu. Modele są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie produktu do konkretnych potrzeb.


Oferowane ścianki odgradzające cechują się prostym i wygodnym montażem bez konieczności użycia narzędzi. Odpowiednia konstrukcja zapewnia dużą stabilność parawanu, dzięki czemu można mieć pewność, że produkt nie przewróci się podczas użytkowania. Nasze parawany wyróżniają się ponadto wysoką odpornością na pęknięcia, przetarcia i innego rodzaju uszkodzenia. Charakteryzują się też wysokim poziomem przejrzystości, co wpływa na komfort korzystania z produktu. W żaden sposób nie wpływają na komunikację między pracownikiem i klientem – nie tłumią dźwięku, nie zniekształcają wizerunku drugiej osoby.


Ochrona przed drobnoustrojami

Oferowane ścianki parawanowe zapewniają dobrą ochronę przed wirusami i bakteriami. Postawione w miejscach obsługi klientów pozwalają na efektywne zabezpieczenie osób z obu stron parawanu przed drobnoustrojami. W przypadku kichnięć albo kaszlnięć wydalane drobnoustroje osiadają na ściance parawanowej, zabezpieczając tym samym osobę znajdującą się po drugiej stronie. Ścianki są więc szczególnie zalecanym rozwiązaniem w dobie pandemii Covid-19, ale nie tylko. Stanowią skuteczną ochronę w sezonie jesienno-zimowym, czyli w okresie częstych przeziębień czy grypy.


Ścianki są także łatwe w utrzymaniu higieny. Aby je wyczyścić, wystarczy je przetrzeć wodą z delikatnym detergentem lub środkiem do dezynfekcji. Zaleca się przecieranie powierzchni folii przynajmniej raz dziennie, aby zachować możliwie najwyższy poziom higieny i czystości parawanu. Nasze ścianki odgradzające nie ulegają zniszczeniu nawet w efekcie częstego dezynfekowania mocnymi środkami. Zachowują swój estetyczny wygląd oraz właściwości przez długi czas.


Parawany do biura, sklepu i innych zastosowań

Stelaż do parawanu z przezroczystą folią ochronną to polecane rozwiązanie do punktów obsługi klienta w bankach, urzędach, instytucjach oraz innych placówkach publicznych oraz prywatnych. Ścianki są bardzo polecane do sklepów, marketów czy aptek. Sprawdzą się także w przychodniach, klinikach lub szpitalach. Są również niezastąpione jako parawany do biura, zwłaszcza w dużych pomieszczeniach, w których równocześnie pracuje i przebywa znaczna liczba osób. Pozwalają skutecznie oddzielić biurka pracujących obok siebie ludzi w przestrzeniach typu open space, jak również w znacznie mniejszych pokojach.


Parawany umożliwiają też wydzielenie ciągów komunikacyjnych, wyodrębnienie stref obsługi klienta lub pacjenta. Służą do rozdzielenia kolejek między klientami do okienek obsługowych. Dzięki nim można także w łatwy sposób stworzyć punkt konsultacyjny w urzędzie albo budynku administracji.


Oferujemy ponadto możliwość wykonania dowolnego nadruku na parawanie. Logotyp albo nazwa firmy na folii może stać się narzędziem promocyjnym przedsiębiorstwa. Na ściance odgradzającej można również umieścić ważną informację dla klienta.

Wolnostojące ścianki odgradzające z przezroczystą folią ochronną nakładaną na stelaż. Nasze parawany ochronne posiadają lekką, aluminiowę konstrukcję ścianki odgradzającej oraz wytrzymałą, wymienną folię PVC o gr. 0,7 mm.

Na folii ochronnej możliwy nadruk z logotypem lub istotnymi informacjami dla klientów.

 Zabezpiecz swoich pracowników w punktach obsługi klienta, przy kasach lub w biurach. Ochrona antywirusowa. Mobilne rozwiązania ochronne, antywirusowe, niezwykle łatwy montaż, bez użycia narzędzi.