Osłony nablatowe Szyby ochronne

Brak produktów w tej sekcji

Oferujemy wytrzymałe szyby z pleksiglasu lub poliwęglanu. Proponujemy modele wiszące i stojące, dostępne w różnych rozmiarach. Wszystkie artykuły wyprodukowano z wysokogatunkowych tworzyw, co gwarantuje trwałość i funkcjonalność wyrobów na długi czas. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką dostawę zamówień.

 

Praktyczne i estetyczne osłony na szyby


Oferowane w sklepie Mint2Print.pl szyby z plexi są lekkie, trwałe, a przy tym stabilne. Pomagają w zwiększeniu poziomu ochrony i higieny pracowników obsługujących klientów, a równocześnie nie ograniczają widoczności. Można je czyścić preparatami do dezynfekcji, bez obaw o ich zniszczenie.

W asortymencie mamy osłony aluminiowe na szybę o różnej grubości i rozmiarach, co pozwala na łatwe dostosowanie wyrobu do konkretnych potrzeb. Proponujemy modele w wersji do postawienia na blacie albo powieszenia na stalowych linkach. Cechują się one bardzo solidną konstrukcją dzięki dołączonym do zestawu ramom oraz nogom stabilizującym o optymalnym ciężarze. Wybrane wersje wyposażono w otwory w szybie, pozwalające na sprawną wymianę dokumentów, gotówki, płatność kartą albo podanie recepty. Ilość miejsca jest wystarczająca, aby przekazać niezbędne informacje i przedmioty, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z drugą osobą.

Osłona aluminiowa na szybę jest szybka i prosta w montażu oraz demontażu. Jest mobilna, po zdjęciu specjalnej blokady można ją z łatwością przenieść w razie takiej potrzeby. Nie zajmuje wiele miejsca, sprawdzi się więc nawet na wąskich biurkach albo ladach.

W wybranych modelach szyb z pleksiglasu udostępniamy możliwość wykonania indywidualnego nadruku na przezroczystej folii. To pozwala na przekazanie najważniejszych informacji, wyodrębnienie konkretnych stref w lokalu albo nadanie osłonie bardziej ozdobnego charakteru.

Poza wysoką użytecznością, warto też podkreślić gustowny wygląd parawanów z plexi. Każda osłona na szyby została wytworzona z wysoką starannością i precyzją najmniejszych detali, co wpływa na estetykę wyrobu. Dzięki temu produkty stanowią nie tylko funkcjonalny, ale również dekoracyjny element wyposażenia wnętrza, który w żaden sposób nie niszczy przemyślanej koncepcji aranżacji pomieszczenia.

 

Szyby akrylowe – zastosowanie


Osłona na szyby to stabilne zabezpieczenie lady, biurka albo kasy sklepowej. Skutecznie zapobiega bezpośrednim kontaktom między klientem a pracownikiem. Stwarza właściwy, bezpieczny dystans, tak niezbędny w dobie epidemii koronawirusa. Pozwala oddzielić osoby szczególnie narażone na częste kontakty z klientami, np. sprzedawców lub farmaceutów, zwiększając w ten sposób ich bezpieczeństwo. W przypadku ewentualnego kichnięcia albo kaszlnięcia, parawan z plexi stanowi ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusów i zarazków.

Dostępne produkty zostały stworzone z myślą o aptekach, recepcjach, punktach obsługi w instytucjach publicznych, hotelach, bankach oraz punktach sprzedaży. Można je zastosować również jako przegrodę pomiędzy stolikami albo biurkami. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona pracowników oraz klientów.