Maski ochronne/przyłbice przezroczyste

W sklepie Mint2Print.pl oferujemy praktyczne maski i przyłbice ochronne. Artykuły wyprodukowano z dużą starannością z wysokiej jakości tworzyw, co zapewnia trwałość oraz funkcjonalność powstałych wyrobów na długi czas. Proponujemy różne rodzaje i modele produktów, dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie do konkretnych potrzeb. Dostępne przyłbice antywirusowe są lekkie i wygodne w noszeniu. Sprzedajemy modele standardowe oraz otwierane do góry. Zostały one wyposażone w paski umożliwiające regulację i tym samym indywidualne dopasowanie maski do obwodu głowy. Każda materiałowa lub przezroczysta maska może być używana wielokrotnie, po wcześniejszym wypraniu albo przetarciu środkiem dezynfekującym. W przyłbicach możliwa jest też wymiana szybki.

 

Zalety przyłbic antywirusowych

Oferowane w naszym sklepie przyłbice pozwalają na optymalne zabezpieczenie całej twarzy, w tym również oczu. Nie utrudniają oddychania i nie zasłaniają pola widzenia. Nie przyczyniają się do parowania szkieł, dlatego mogą być bez przeszkód używane przez osoby noszące okulary. Przyłbice nie uciskają twarzy ani nosa, nie powodują żadnego dyskomfortu. Można je z łatwością wyczyścić poprzez przetarcie środkiem do dezynfekcji. Nie psują makijażu, dlatego są szczególnie polecane kobietom. Podczas nakładania bądź zdejmowania przyłbicy nie dochodzi do dotykania twarzy, a tym samym przenoszenia bakterii i wirusów. W porównaniu ze zwykłymi maseczkami bawełnianymi bez filtra albo tradycyjnymi maskami chirurgicznymi zapewniają skuteczniejszą ochronę antywirusową.

 

Praktyczne okulary maska – zastosowanie

Dostępne w naszym asortymencie przyłbice ochronne efektywnie chronią przed odpryskami i zanieczyszczeniami, dzięki czemu sprawdzą się w różnych zastosowaniach oraz branżach. Poprawiają higienę pracy, nie ograniczając przy tym możliwości swobodnego oddychania i komunikowania się. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako maski ochronne do koszenia, zabezpieczające przed przedostawaniem się pyłków i drobnych części roślin do oczu, nosa oraz ust. Można je stosować też jako przyłbice antywirusowe zamiast maseczek bądź w połączeniu z nimi, celem jeszcze lepszej ochrony.
Z przyłbic ochronnych mogą korzystać sprzedawcy, kasjerzy, ochroniarze albo inne osoby pracujące w sklepach i obiektach handlowych lub usługowych. Sprawdzą się one także w przypadku personelu szpitalnego, lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, farmaceutów oraz pozostałych osób zatrudnionych w branży medycznej. To także polecany wybór dla kosmetyczek lub fryzjerów.

 

Maseczki ochronne 3-warstwowe

Poza praktycznymi przyłbicami, proponujemy również funkcjonalne maseczki ochronne. Składają się one z dwóch warstw wysokogatunkowego poliestru oraz trzeciej - filtra z włókniny Non Woven. Materiały, z których wyprodukowano maseczki, posiadają certyfikaty Eko Tex 100 poświadczające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuły zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować zbieranie się pary wodnej podczas oddychania i tym samym zapewnić odpowiednią filtrację. Dzięki temu maseczkę można z powodzeniem nosić przez długi czas, również podczas aktywności fizycznych.