Wymienna grafika do standu reklamowego MANTIS PLATE

WYMIENNA GRAFIKA DO STANDU REKLAMOWEGO MANTIS PLATE

Wszystkie standy reklamowe dostępne w naszej ofercie posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Tkanina z wydrukiem dedykowana jest do konkretnego modelu oraz rozmiaru konstrukcji.
 
Potrzebujesz dodatkowego wydruku do swojego standu? Jeśli posiadasz już naszą konstrukcję Mantis Plate - możesz nabyć wymienne grafiki bez konieczności zakupu kolejnych kompletnych systemów. Skorzystaj z praktycznych i oszczędnych rozwiązań i dowolnie zmieniaj materiały reklamowe w zależności od potrzeby. 
 
DRUK: Grafika nadrukowana na mocnym materiale stretch o gramaturze 230g/m2 charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem oraz bogactwem kolorów. Wyrazisty druk w technologii sublimacyjnej wyróżnia odporność na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu Twój projekt będzie prezentował się nienagannie przez długi czas. Tkaninę z wydrukiem bez obaw można wyczyścić wilgotną ściereczką lub wyprać. 
 
WARIANTY ZADRUKU: Możesz wybrać wydruk  jednostronny lub dwustronny.
 
MONTAŻ: Prosty i błyskawiczny montaż grafiki polega na naciągnięciu elastycznej tkaniny na stelaż standu. Dolna krawędź dwuwarstwowego materiału wykończona jest zamkiem błyskawicznym, co gwarantuje idealne napięcie grafiki
 
Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji.
 

Jednostronny

MAN120-P 120/180

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 123,00 zł 113,00 zł 103,00 zł 98,00 zł
wartość netto 133,00 
(163,59  z VAT)

MAN120-180-PSS-F-GR
+

Akcesoria do flag