Wymienna grafika do ścianki NEOTRAGO

WYMIENNA GRAFIKA DO ŚCIANKI NEOTRAGO

 
Wszystkie ścianki tekstylne dostępne w Mint2Print posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Tkaninę z nadrukiem należy dobrać odpowiednio   do danego modelu i rozmiaru ścianki. 
 
Jeśli potrzebujesz dodatkowych wydruków do swojej ścianki Neotrago, wystarczy zamówić je osobno - bez konieczności nabywania kolejnych kompletnych systemów z konstrukcją. Wymienne grafiki ułatwią Ci zmianę ekspozycji, kiedy tylko zajdzie potrzeba przedstawienia materiałów odpowiednich do danego wydarzenia, w którym bierzesz udział. Uzupełniające grafiki posłużą Ci nie tylko do prezentacji logo bądź oferty firmy, ale także jako atrakcyjne tło fotograficzne lub element dekoracyjny wyeksponowany w siedzibie firmowej.
 
 
DRUK: Nowoczesna technologia sublimacji gwarantuje nie tylko fantastyczne odwzorowanie i intensywność kolorów, ale także rewelacyjną jakość druku w wysokiej rozdzielczości. Grafika naniesiona na wytrzymałą tkaninę stretch 230g/m2 wyróżnia się trwałością nadruku i odpornością na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, takie jak opady czy promieniowanie słoneczne. W razie zabrudzeń materiał można wyprać. 
 
WARIANTY ZADRUKU: W przypadku tego modelu grafikę drukujemy jednostronnie lub dwustronnie
 
MONTAŻ:  Tkaninę z grafiką naciąga się na gotową konstrukcję i zapina na zamek błyskawiczny umieszczony w dolnej krawędzi materiału. Elastyczność tkaniny zdecydowanie ułatwia montaż grafiki i gwarantuje idealne napięcie - bez sflaowań. 
 
Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji.
 

JEDNOSTRONNY

300x230

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
wartość netto 559,00 
(687,57  z VAT)

NEO300-PSS-F-GR
+

Akcesoria do flag