Wymienna grafika do ścianki IGUANA

WYMIENNA GRAFIKA DO ŚCIANKI IGUANA

Wszystkie ścianki reklamowe dostępne w naszej ofercie posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Tkaninę z wydrukiem należy dobrać odpowiednio do rozmiaru ścianki.
 
Twoja ścianka Iguana wymaga zmiany dotychczasowej grafiki na nową? Jeżeli do posiadanej już konstrukcji potrzebujesz nowych nadruków - nie musisz kupować następnych kompletnych ścianek. Zaopatrując się w dodatkowe wydruki wybierasz ekonomiczne rozwiązanie, które zapewni Ci pełną swobodę w dobieraniu treści adekwatnych do danego wydarzenia.  
 
DRUK: Sublimacja zapewnia intensywne kolory oraz wyraziste kontury w Twoim projekcie. Grafika cechuje się niezwykłą trwałością oraz odpornością na promieniowanie słoneczne i opady atmosferyczne. Zastosowana elastyczna tkanina stretch 230g/m2 może być prana w razie zabrudzeń. 

WARIANTY ZADRUKU: Do ścianki Iguana możesz wybrać wydruk jednostronny lub dwustronny.

MONTAŻ: Montaż grafiki odbywa się się poprzez naciągnięcie elastycznej tkaniny na gotową konstrukcję, a następnie zapięcie jej na praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszyty u dołu grafiki.

Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji.
 

JEDNOSTRONNY

250x230

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
wartość netto 399,00 
(490,77  z VAT)

IGU250-PSS-F-GR
+

Akcesoria do flag