Ścianka reklamowa Pop-up TORO VELCRO

ŚCIANKA TEKSTYLNA TORO VELCRO 

to efektowny system wystawienniczy, który wyróżnia się innowacyjnym rozwiązaniem konstrukcyjnym oraz prostą przestrzenną formą. Powierzchnia grafiki obejmuje nie tylko front ścianki - grafika zachodzi również na boki, co daje dodatkowe możliwości ekspozycyjne. 

Rozwiązanie typu Pop-Up umożliwia szybki i intuicyjny montaż bez konieczności użycia narzędzi. Rozkładana konstrukcja to skuteczna forma prezentacji na targach, różnego rodzaju eventach, w galeriach handlowych czy obiektach użyteczności publicznej. Ścianka TORO VELCRO może posłużyć jako profesjonalne tło do sesji fotograficznej bądź przyciągający wzrok element ekspozycji targowej. Stosunkowo niewielka waga oraz prostota montażu pozwolą Ci przenosić ściankę z miejsca na miejsce - dzięki temu zaprezentujesz swoją markę gdziekolwiek tego potrzebujesz.

 
 
STABILNA KONSTRUKCJA W SYSTEMIE POP-UP
 
System montażu ścianki typu Pop-Up to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia bardzo szybki i beznarzędziowy montaż w zaledwie kilku krokach. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość złożenia i transportowania całej ścianki bez potrzeby zdejmowania grafiki.
 
 
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI GRAFIKA
 
Fotograficznej jakości wydruk otrzymujesz w cenie produktu. Druk sublimacyjny sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest wyjątkowo trwały, ponieważ barwniki wnikają bezpośrednio w strukturę materiału. Grafika w przypadku konstrukcji typu Pop-Up nanoszona jest jednostronnie

DODATKOWY WYDRUK (opcjonalnie)
Przydadzą Ci się uzupełniające grafiki? Swobodnie zmieniaj wydruki na ściance w zależności od potrzeby.

Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały. 

 

MOCOWANIE GRAFIKI 
 
Montaż grafiki jest niezwykle prosty i odbywa się za pomocą rzepów.
 
 
 
TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE
 
Wzmocniona torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie systemu. Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym posiada specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.
 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- praktyczny pokrowiec transportowy

 

 

Wymiary ścianki:

225x225x30

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 720,40 zł 678,60 zł 637,00 zł 609,72 zł
wartość netto 762,00 
(937,26  z VAT)

TOR3X3P-PS-FB-SET
+