Stand reklamowy MANTIS PLATE

STAND REKLAMOWY TEKSTYLNY MANTIS PLATE

Stand tekstylny to uniwersalna forma ścianki reklamowej zaprojektowanej w systemie Smart Display. Dzięki zastosowaniu lekkiej i prostej w montażu konstrukcji aluminiowej szybko postawisz nośnik w dowolnym miejscu. Grafika naniesiona nowoczesną metodą sublimacji wyróżnia się intensywnością kolorów, doskonałym odwzorowaniem ostrości szczegółów, a także trwałością. W procesie druku barwnik trwale wnika w strukturę materiału, dzięki czemu tkaninę można bez obaw wyprać lub przetrzeć wilgotną szmatką. 

Ergonomiczna konstrukcja oraz format standu zapewni Ci efektowną prezentację materiałów reklamowych - zarówno w galerii handlowej, jak i podczas eleganckich targów branżowych. Możesz również umieścić na nim dekoracyjne motywy i zastosować stand jako praktyczną ściankę odgradzającą w lokalu usługowym, gastronomicznym czy szkole językowej. Stand z nadrukiem idealnie nadaje się również do aranżacji wnętrza firmy lub biura.   

 

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Nasze ścianki reklamowe posiadają wytrzymałe stelaże sładające się z aluminiowych rurek o średnicy 32 mm. Montaż odbywa się bez użycia narzędzi. Wciskowy system montażu zapewnia sprawną i bezproblemową obsługę. Elementy zostały wykonane z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu masz pewność, że nie ulegną szybkiemu zużyciu przy regularnym korzystaniu.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK

Uzupełnieniem konstrukcji jest fotograficznej jakości wydruk, który otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest wyjątkowo trwały, ponieważ barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny. Istnieje możliwość naniesienia grafiki jedno- lub dwustronnie

DODATKOWA GRAFIKA
Do standu Mantis Plate możesz zamówić dodatkowe wymienne grafiki, dzięki którym z łatwością dopasujesz materiał firmowy do danego wydarzenia czy przestrzeni. 

 

MOCOWANIE GRAFIKI 

Montaż grafiki jest niezwykle prosty i odbywa się się poprzez naciągnięcie elastycznej tkaniny na gotową konstrukcję. Całość uzupełnia praktyczny zamek błyskawiczny dyskretnie wszywany od dołu - dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 
  
 
TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE

Wzmocniona torba ułatwi przenoszenie oraz przechowywanie całej konstrukcji razem z grafiką. Dołączony pokrowiec z zamkiem błyskawicznym został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwy stand.
 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 

 

 

 

 

Jednostronny

MAN120-P 120/180

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+ 100+
Cena 494,00 zł 471,00 zł 449,00 zł 433,00 zł 417,00 zł
wartość netto 516,00 
(634,68  z VAT)

MAN120-180P-PSS-F-SET
+

Akcesoria do flag