Ścianka reklamowa regulowana DORADO

ŚCIANKA TEKSTYLNA DORADO

 
to lekka i praktyczna ścianka, która na tle pozostałych modeli wyróżnia się możliwością regulacji stelaża oraz czarnym kolorem elementów konstrukcyjnych. W ściance Dorado zastosowaliśmy system, który pozwala na regulację wymiarów w zakresie wysokości oraz szerokości. Rozwiązanie to w połączeniu z niewielką wagą i torbą transportową, umożliwia Ci  bezproblemowe przenoszenie reklamy w inne miejsce. 
 
 

TELESKOPOWA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ścianki to wytrzymały stelaż z aluminiowych rurek oraz dwie metalowe stopy gwarantujące odpowiednią stabilność. Elementy zostały ponumerowane dla łatwiejszego i sprawniejszego montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Oferowane ścianki reklamowe mają teleskopowe konstrukcje, które umożliwiają regulację wysokości i szerokości. ŁATWY MONTAŻ I REGULACJA WYMIARÓW

System montażu zapewnia sprawną bezproblemową obsługę. Ruchome elementy zostały wykonane z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu masz pewność, że nie ulegną szybkiemu zużyciu przy regularnym korzystaniu. 

 

 

GRAFIKA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wydruk w fotograficznej jakości otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się wyrazistością oraz intensywnością kolorów. Materiał cechuje wysoka trwałość oraz odporność na promieniowanie UV, ponieważ w trakcie druku barwniki wnikają bezpośrednio w strukturę tkaniny. Grafika nanoszona jest jednostronnie.

Uwagi: grafika nadrukowana na jednej stronie, tył ścianki jest biały. 

DODATKOWY WYDRUK (opcjonalnie)
Chcesz mieć w zapasie więcej grafik do swojej konstrukcji? Zamów dodatkowe wydruki

 

MOCOWANIE GRAFIKI 

Tkanina z nadrukiem posiada dwa tunele umieszczone w górnej i dolnej krawędzi, które mocuje się na dwóch poprzeczkach stelaża. Dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 

 

POKROWIEC W ZESTAWIE

Dołączona do ścianki torba transportowa nie tylko ułatwi przenoszenie całej konstrukcji, ale zapewni też bezpieczne przechowywanie ścianki po zakończonej ekspozycji. Pokrowiec został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.

 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- praktyczną torbę transportową


 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 548,00 
(674,04  z VAT)
DOR150-200-PSS-F-SET-L
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.