Ścianka reklamowa regulowana DORADO

 

ŚCIANKA TEKSTYLNA DORADO

 
to lekka i praktyczna ścianka, która na tle pozostałych modeli wyróżnia się możliwością regulacji stelaża oraz czarnym kolorem elementów konstrukcyjnych. W ściance Dorado zastosowaliśmy system, który pozwala na regulację wymiarów w zakresie wysokości oraz szerokości. Rozwiązanie to w połączeniu z niewielką wagą i torbą transportową, umożliwia Ci  bezproblemowe przenoszenie reklamy w inne miejsce. 
 
 

TELESKOPOWA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ścianki to wytrzymały stelaż z aluminiowych rurek oraz dwie metalowe stopy gwarantujące odpowiednią stabilność. Elementy zostały ponumerowane dla łatwiejszego i sprawniejszego montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Teleskopowa konstrukcja umożliwia regulację wysokości i szerokości. 

ŁATWY MONTAŻ I REGULACJA WYMIARÓW

Wciskowy system montażu zapewnia sprawną bezproblemową obsługę. Ruchome elementy zostały wykonane z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu masz pewność, że nie ulegną szybkiemu zużyciu przy regularnym korzystaniu.

 

 

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI GRAFIKA

Fotograficznej jakości wydruk otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku sublimacyjnego sprawia, że grafiki na naszych ściankach wyróżniają się wyrazistością oraz intensywnością kolorów. Materiał cechuje wysoka trwałość oraz odporność na promieniowanie UV, ponieważ w trakcie druku barwniki wnikają bezpośrednio w strukturę tkaniny. Grafika nanoszona jest jednostronnie

 

MOCOWANIE GRAFIKI 

Tkanina z nadrukiem posiada dwa tunele umieszczone w górnej i dolnej krawędzi, które mocuje się na dwóch poprzeczkach stelaża. Dzięki temu grafika jest idealnie napięta i prezentuje się perfekcyjnie. 

 

POKROWIEC W ZESTAWIE

Dołączona do ścianki torba transportowa nie tylko ułatwi przenoszenie całej konstrukcji, ale zapewni też bezpieczne przechowywanie ścianki po zakończonej ekspozycji. Pokrowiec został wyposażony w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwą ściankę.

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- praktyczną torbę transportową

 

 

DOR 150x200

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 413,00 zł 387,00 zł 360,00 zł 345,00 zł
wartość netto 440,00 
(541,20  z VAT)

DOR150/200-PPS-F-SET
+