Ścianka reklamowa Pop-Up AGIES SEG

ŚCIANKA TEKSTYLNA AGIES SEG

to profesjonalne narzędzie wystawiennicze, które charakteryzuje zautomatyzowany system montażu oraz lekka kompaktowa konstrukcja. Powierzchnia grafiki obejmuje nie tylko front, ale także szerokie boki ścianki, dzięki czemu prezentuje się interesująco z różnych perspektyw. 

Innowacyjne rozwiązanie typu Pop-Up pozwala na szybkie i beznarzędziowe rozstawienie ścianki, dzięki czemu Agies Seg sprawdzi się doskonale podczas branżowych targów, konferencji oraz wszelkich wystąpień publicznych. Idealnie napięta tkanina z wyrazistym nadrukiem może posłużyć jako atrakcyjne tło fotograficzne pełniąc rolę np. ścianki weselnej lub reprezentacyjnej oprawy do ceremonii wręczania nagród.
 
 

SOLIDNA KONSTRUKCJA W SYSTEMIE POP-UP

System Pop-Up to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybki i sprawny montaż bez konieczności stosowania narzędzi. Mobilna, rozkładana konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości aluminium. Tekstylna grafika posiada krawędzie wykończone silikonem, które wpina się w specjalnie profilowane elementy stelaża. Ponadto, nasze ścianki reklamowe można złożyć i transportować bez potrzeby zdejmowania grafik!
  
   
   
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUK
 
W cenę ścianki wliczony jest jednostronny wydruk Twojego projektu. Grafikę wyróżnia niemal fotograficzna jakość druku, wysokie nasycenie oraz bogactwo kolorów. Zastosowana technologia sublimacji gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na niekorzystne warunki (np. promieniowanie UV), ponieważ w procesie druku barwniki wnikają bezpośrednio w głąb tkaniny.

DODATKOWE WYMIENNE GRAFIKI (opcjonalnie)
Chcesz prezentować szerszą ofertę? Pomocne będą dodatkowe wydruki, na których umieścisz kolejne treści reklamowe! 
 
Uwagi: W przypadku zamówienia ścianki z nadrukiem jednostronnym, tył ścianki jest biały.
 
 

 

MOCOWANIE GRAFIKI 
 
Krawędzie grafiki wykończone zostały silikonową taśmą wpinaną w specjalne profile aluminiowej konstrukcji. Tkanina z  nadrukiem jest elastyczna, dlatego naciągnięcie jej na gotowy stelaż przebiega sprawnie, a materiał reklamowy prezentuje się doskonale, bez sfalowań i zagnieceń. 
 
 

 

TORBA TRANSPORTOWA W ZESTAWIE
 
Do każdej ścianki dołączamy praktyczną torbę z zamkiem błyskawicznym, która ułatwi transport oraz bezpieczne przechowywanie całej konstrukcji. Pokrowiec został wyposażony w małe okienko identyfikacyjne.
 
 
 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- kompletny stelaż ścianki
- wysokiej jakości wydruk Twojego projektu na tkaninie
- darmową torbę transportową 

 

  

225x225x35

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 996,00 zł 945,00 zł 894,00 zł 860,00 zł
wartość netto 1 047,00 
(1 287,81  z VAT)

AGI3X3P-PS-FB-SET
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.