Roll-up reklamowy LACERTE TWIN

ROLL UP LACERTE

to produkt klasy exclusive łączący w sobie najlepsze rozwiązania technologiczne i najwyższą jakość wykonania. Wyróżnia go możliwość wyeksponowania dwóch niezależnych od siebie paneli z grafiką - przy czym prezentacja może odbywać się jedno- lub dwustronnie. Jego powierzchnia reklamowa jest dwa razy większa niż w przypadku pozostałych modeli, co pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał roll-upa oraz zaprezentować więcej materiałów dotyczących firmy! Ergonomiczna konstrukcja została wzbogacona o dwa stabilizatory masztu, które perfekcyjnie prezentują grafiki oraz zapewniają utrzymanie odpowiedniej pozycji roll-upa.

LACERTE to najwyższej klasy profesjonalny materiał reklamowy, który zastosujesz zarówno jako reprezentacyjny element aranżacji wnętrza w siedzibie swojej firmy, jak i profesjonalną ekspozycję promującą Twoją markę na prestiżowych targach, konferencjach, bankietach czy eventach. 
 
Niekwestionowanymi atutami rollupów są m.in.: wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja, możliwość zastosowania wymiennej grafiki oraz wygodne transportowanie. Po zakończonej prezentacji wydruk zwija się do praktycznej kasety, która ułatwia przechowywanie aż do ponownego użycia. 
 
 
DWA MECHANIZMY ROZWIJAJĄCE
Kaseta roll-upa LACERTE została wyposażona w dwa mechanizmy rozwijające, co umożliwia jednoczesną prezentację dwóch paneli z grafiką. To odpowiednie rozwiązanie szczególnie w miejscach, gdzie występuje ruch obustronny. Wydruki mogą być rozwijane niezależnie od siebie. Wysokiej jakości materiały oraz precyzja wykonania elementów gwarantują płynne działanie systemu
 
 
 
SOLIDNA PODSTAWA
Obsługa dwóch paneli z wydrukami wymaga idealnej stabilizacji, dlatego podstawa została wykonana ze wzmocnionego aluminium poddanego procesowi anodowania. Dodatkową wytrzymałość oraz odpowiednie wypoziomowanie konstrukcji zapewniają dwie mocne obrotowe stopy stabilizujące dyskretnie umieszczone pod spodem kasety. 
 
 
 
DWIE LISTWY ZATRZASKOWE
Idealną ekspozycję i pewne mocowanie grafik umożliwiają dwie specjalnie wyprofilowane listwy zatrzaskowe. Każdy z wydruków wpinany jest w osobny profil ze wzmocnionego aluminium. Ekspresowy i intuicyjny system wyposażony w zaślepki pozwala na prawidłowe umieszczenie wydruków w listwach oraz bezproblemową wymianę grafik, gdy zajdzie taka potrzeba.
 
 
 
 
DWA WYSOKIEJ JAKOŚCI WYDRUKI
Uzupełnieniem luksusowej konstrukcji roll-upa jest fotograficznej jakości wydruk, który otrzymujesz w cenie produktu. Zastosowanie technologii druku UV LED sprawia, że grafiki na naszych rollupach wyróżniają się niezwykłą intensywnością oraz bogactwem kolorów. Nadruk jest trwały i odporny na ścieranie oraz promieniowanie UV. Drukowanie odbywa się na całej powierzchni materiału, bez pozostawiania nieestetycznych białych pasków po bokach.
 
 
 
  
DWA MOCNE MASZTY
Podwójny ekspozytor wymaga zastosowania dwóch mocnych masztów. Lacerte został wyposażony w dwa maszty typu bungee (modułowy system aluminiowych rurek połączonych elastyczną gumką). Dzięki 3-segmentowym masztom roll-up osiąga pożądaną wysokość 200 cm, a przechowywanie oraz transport cechuje wygoda i kompaktowość. Niewidoczne mocowanie masztu w podstawie dodaje elegancji.
 
 
 
PRAKTYCZNA TORBA W ZESTAWIE
Dołączony do każdego zamówienia czarny pokrowiec zapewnia wygodę w przenoszeniu oraz bezpieczne przechowywanie ekspozytora z dwoma grafikami. Torba transportowa została wyposażona w specjalne okienko identyfikacyjne, dzięki któremu szybko zlokalizujesz właściwy roll up. 
 
 
 
W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- roll-up
- dwa wydruki Twoich projektów na wysokiej jakości tkaninie
- torbę transportową za darmo
 
 

Wymiary roll-upa


Frontlit

100/200

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 432,00 
(531,36  z VAT)
LAC100-2XBF-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Zobacz również