Wymienna grafika do ścianki TORO VELCRO

WYMIENNA GRAFIKA DO ŚCIANKI TORO VELCRO

 
Wszystkie ścianki tekstylne z naszej oferty posiadają możliwość zastosowania wymiennej grafiki. Rozmiar wydruku wybierz odpowiednio do wielkości posiadanej konstrukcji. 
 
Posiadasz ściankę Toro Velcro lub dopiero planujesz jej zakup? W każdej chwili  możesz zamówić dodatkowe wydruki do konstrukcji. Wymienne grafiki pozwolą Ci dopasowywać materiał reklamowy do charakteru ekspozycji - czy to prestiżowych targów czy wideokonferencji z ważnymi kontrahentami. Możliwości zastosowania ścianki tekstylnej, a zatem i alternatywnych grafik, jest wiele - poza funkcją marketingową ścianki mogą posłużyć jako element dekoracyjny w Twojej firmie lub jako profesjonalne tło fotograficzne. 
 
DRUK: Technologia sublimacji zapewnia żywe kolory oraz fotograficznej jakości druk. Grafika jest trwała i odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Zastosowaną wysokiej jakości tkaninę stretch o gramaturze 230g/m2.
 
WARIANTY ZADRUKU: W przypadku tego modelu nadruk wykonujemy jednostronnie.
 
MONTAŻ: Montaż grafiki nie wymaga użycia narzędzi - elastyczna tkanina z wydrukiem została obszyta specjalną silikonową gumką, którą wpina się w profil konstrukcji. 
 
Uwagi: Wydruki pasują wyłącznie do naszych konstrukcji. 
 

225x225x30

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+
Cena 315,00 zł 287,00 zł 259,00 zł 248,00 zł
wartość netto 343,00 
(421,89  z VAT)

TOR3X3P-PS-FB-GR
+

Akcesoria do flag