Worek reklamowy SAKO Pro XL

WOREK SAKO 

to forma wygodnego siedziska z ruchomym wypełnieniem w postaci styropianowego granulatu. Nieregularna forma worka sprawia, że z łatwością dopasowuje się do kształtów ciała, pozwalając na swobodną zmianę pozycji. Jego duża powierzchnia stanowi idealne miejsce na materiały reklamowe lub dekoracyjne wzory. Sprawdzi się w przestrzeniach biurowych i handlowych, takich jak poczekalnie, biura obsługi klientów czy salony sprzedaży. Siedzisko stanowi także ciekawe uzupełnienie stref relaksu na eventach odbywających się w plenerze oraz wydarzeniach organizowanych wewnątrz obiektów.
 
Kolorowa pufa to również nietuzinkowy element aranżacji letnich ogródków restauracyjnych, hoteli i pensjonatów posiadających przestrzeń wspólną dla wypoczywających gości. Obszerne worki typu sako są znakomitą atrakcją dla dzieci, dlatego znajdą zastosowanie w przedszkolach, szkołach językowych czy strefach zabaw w galeriach handlowych. Pokrycie z wytrzymałej tkaniny posiada praktyczny zamek, dzięki czemu można je zdjąć i wyprać w razie zabrudzenia.*
 

 

POSZEWKA
*PRO - poszewka z wytrzymałej powlekanej tkaniny poliestrowej o właściwościach wodoodpornych. Łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub wyprać. 

 

  

WIELKOŚĆ WORKA
XL - 90x110x30 cm


WYPEŁNIENIE

Wewnątrz pufy znajduje się worek poliestrowy wypełniony lekkim styropianowym granulatem. Niewielkie, regularne kulki posiadają regularny kształt i są odpowiednio sprężyste

 

DOSKONAŁY NADRUK 
Wydruki sublimacyjne cechuje niebywała intensywność kolorów, wysoka odporność na ścieranie oraz promieniowanie UV. Grafiki są trwałe i praktycznie niewyczuwalne w dotyku, ponieważ w procesie druku tusz wnika bezpośrednio w włókna tkaniny. Stosowana metoda druku zapewnia wierne odwzorowanie kolorów, a także płynne przejścia tonalne.

 

 

 

PRO

XL

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 10+ 20+ 50+ 100+
Cena 277,00 zł 258,00 zł 239,00 zł 230,52 zł 186,00 zł
wartość netto 199,00 
(244,77  z VAT)

PUFWSAK-XL-P
+

Akcesoria do flag